Madame Coco Ürün Teslimatının Gecikmesi.

Seda G. |

Web sitesi üzerinden verdiğim siparişlerim halen elime ulaşmadı, stok durumunuzda yoksa o halde kapatın satışlarınızı, ya da var olan mağazalara insanları yönlendirin. Bu nedir bu kadar sorunlu bir kurum olamaz, iletişim kurma sıkıntısı çekiyoruz, belirtilen telefon numaralarına ulaşamıyoruz.

Yıllardır internet üzerinden alışveriş yaparım, ürünüm en geç 2 iş gününde sorunsuz teslim edilmiştir. 15-20 gün ilk kez duyuyorum. Kim yetkili ise biraz duyarlı olsun ve insanları mağdur olmalarını engellesin. Ödemelerin alınıp kullanılması çok çirkin, bunda art niyet vardır.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Erişim Geç Teslimat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Seda G.
  14 Nisan
  11:42

  Ürünlerimi istemiyorum, para iademi istiyorum, yeter bu kadar kalitesizlik, 

 • Seda G.
  13 Nisan
  09:46

  Merhaba,

  size ilk etapta zaten sipariş numaramı vererek belirtilen mail adresinize e-mail gönderdim, bir çözüm sağlamadınız, bunun üzerine şikayet olarak bildirim sağladım. 08 Nisan 2015 günü mail geçmişinize bakarsanız, olumsuzluk yanıtınızı göreceksiniz. Lütfen ürünlerimin teslim edilmesini rica ediyorum. Çözüm üretilsin, ertelenmesin. Saygılar

  Seda Gözübüyükoğlu

 • 13 Nisan
  08:54

  Merhaba,

  Öncelikle Madame Coco markamızı tercih ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan markamız; siz değerli müşterilerimizin fikirleri ve eleştirileriyle kendini geliştirmektedir.
  Yaşamış olduğunuz sıkıntıdan dolayı özür dileriz. Konuyla ilgili yardımcı olabilmemiz adına iletişim bilgilerinizi ve sipariş numaranızı info@madamecoco.com adresine paylaşmanızı rica ederiz.

  Düşüncelerinizi bizlerle paylaştığınız için tekrardan çok teşekkür eder,iyi günler dileriz.
  Saygılarımızla,