Madame Coco Ürün Teslimatı Gecikmesi!

Gürol G. |

Sitenizden 12.04.2015 tarihinde sp120438012 sipariş numaralı alış ürün aldım, ürün gelmedi ama ödemesini hemen tahsil ettiniz! Bu şekilde bir ticaret anlayışı yoktur, bu işi yapamıyorsanız, bırakın yapabilen profesyoneller yapsın, bu kadar büyük bir şirkete yakışmayan sorunlar bunlar.
Parasını ödediğimiz ürün hala gelmedi, en kısa zamanda konuya ilişkin gereğinin yapılarak ödemesi tahsil edilen ürünümün tarafıma teslim edilmesini talep ediyorum. Daha fazla beklemek istemiyorum. Aşağıdaki adreslere de bu konuya ilişkin mail yazdım, fakat geri dönüş olmadı.
Eticaret@madamecoco.com, info@madamecoco.com, siparis@madamecoco.com.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Geç Teslimat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Gürol G.
  10 Mayıs
  11:04

  Dalga mı geçiyorsunuz? İletişim bilgilerinizi paylaşınmış, t.c. kimlik No.. da verelim mi? Ben size sipariş numarası belirtmişim daha ne yapayım? Sipariş numarasından iletişim bilgilerime ulaşabilirsiniz. Otomatik cevap ayarlamışlar herkese aynı şeyi gönderiyorlar...

 • 08 Mayıs
  10:09

  Merhaba,

  Madame Coco, Türkiye'nin 50'yi aşkın şehrinde toplamda 200'ün üzerinde mağazası olan bir markadır. Marka, kurulduğu ilk günden bu yana, odak noktasında %100 müşteri memnuniyeti anlayışını taşımaktadır.

  Bu politikamızı doğru şekilde sürdürebilmemiz ve siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti sağlayabilmemiz adına, sizlerden gelen geri bildirimler titizlikle incelenmekte ve en uygun çözümler, kısa süre içerisinde gerçekleştirilmektedir.

  Yaşamış olduğunuz sıkıntı konusunda tarafınıza yardımcı olabilmemiz adına iletişim bilgilerinizi ve talebinizi bizimle paylaşmanızı rica ederiz.

  Düşüncelerinizi bizlerle paylaştığınız için tekrardan çok teşekkür eder,iyi günler dileriz.

  Saygılarımızla