Madame Coco Ücret İadem Yapılmıyor.

Pınar Ö. |

Madame Coco internet sitesinden 18 Ocak'ta aldığım 2 adet ürün (Sipariş No..: sp1*****) 3 hafta geçip hala teslim edilmeyip ne zaman teslim edileceği ile ilgili bilgi de alamayınca iptal işlemi yaptım, yaptığımdan beri (2 haftadır) kartıma geri ödeme yapılmıyor. Çağrı merkezi sürekli"haklısınız, çok geçmiş, mağdur olmuşsunuz, tekrar talep açalım" diyor ama hiçbir gelişme yok. Ne arayan var ne de bir mail gönderen. Paramı iade etmeyeceklerini düşünüyorum.
Madame Coco ürünümü de göndermedi paramı da geri ödemedi. Eşime dostuma sosyal medyaya sürekli söylüyorum.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Ürün-Ücret İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 15 Şubat
  13:59

  Merhaba öncelikle yaşanan olumsuz durum adına Madame Coco Ailesi olarak siz değerli müşterimize üzüntü ve özürlerimizi iletiriz.
  Kampanya yoğunluğuna bağlı olarak ürünlerimize beklenenin üzerinde talep olması sebebiyle ürünlerimiz kısa sürede stoklarda tükenmekte ve tedarik edilemeyince müşterilerimizin kredi kartlarına aynı hafta içerisinde ücret iadeleri yansıtılmakta ve sipariş durumları 'iade edildi' olarak güncellenmektedir.
  Yaşanan durum adına siz değerli müşterimizden tekrar özür diler ücret iadeniz bir sonraki ekstrenizde kredi kartınızda + bakiye olarak görüleceğini bildiririz.
  Saygılarımızla,