Madame Coco Teslimat Süresi!

Şahin K. |

Madame Coco'nun internet sitesinden 29.09.2014 tarihinde yapmış olduğum alışveriş, bugün itibari ile hala kargolama aşamasında görünüyor. Mağazanın sitesinden yazdığım mesajlara cevap alamadım. Sitede verilen numaraya ulaşmak için saatlerce telefon başında kaldım. Nihayet ulaştım, bana siparişimle ilgili bilgi verileceği söylenmesine rağmen arayan olmadı. Bu şekilde bir yaklaşımı bu mağazaya yakıştıramadığı söylemek istiyorum. 2 hafta süren bir kargolama aşamasını anlamak mümkün değil. Daha önce de siteden sipariş vermeme rağmen güvenim sarsılmış durumda. Çünkü alışveriş yaptığımızda ücreti kartımızdan anında çekilmesine rağmen ürünlerin 2 hafta geçmesine rağmen ulaşmaması sinir bozucu.

Etiketler :

Diğer

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 22 Ekim
  17:04

  Merhaba,

  Öncelikle Madame Coco markamızı tercih ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan markamız; siz değerli müşterilerimizin fikirleri ve eleştirileriyle kendini geliştirmektedir.
  Yaşamış olduğunuz sıkıntıdan dolayı özür dileriz. Konuyla ilgili detayları öğrenebilmemiz ve en doğru çözümü bulabilmemiz adına info@madamecoco.com adresine iletişim bilgilerinizi ve sipariş numaranızı paylaşmanızı rica ederiz.

  Düşüncelerinizi bizlerle paylaştığınız için tekrardan çok teşekkür eder,iyi günler dileriz.
  Saygılarımızla,