Madame Coco Stokta Olmayan Ürünü Sattı.

Çağlayan A. |

Madame Coco'dan Ramazan bayramı arifesinde aldığım ürünün birkaç gün sonrada stok hatası olduğu için tarafıma iletilemeyeceğinden dolayı para İadesi yapılacağı şeklinde bir mail aldım. Kendi sitesinden de diğer ürünlerini akıbeti hakkında bilgi almak istediğimi belirten bir mesaj attığım halde geri dönüş yapılmadı.

Üstelik iletişim bilgilerinde yer alan telefonuna ulaşabilmek mümkün değil. İadesi yapılması gereken ürün dışında 1 hafta önceden sipariş ettiğim üründen de hiçbir şekilde haber yok. Sonuç olarak iki ayrı kargomdan da en ufak bilgi yok. Ne bir muhatap ne de bir sonuç.

Etiketler :

Tedarik-Teslim Edememe

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 28 Temmuz
  09:07

  Merhaba,

  Madame Coco, Türkiye'nin 50'yi aşkın şehrinde toplamda 200'ün üzerinde mağazası olan bir markadır. Marka, kurulduğu ilk günden bu yana, odak noktasında %100 müşteri memnuniyeti anlayışını taşımaktadır.

  Bu politikamızı doğru şekilde sürdürebilmemiz ve siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti sağlayabilmemiz adına, sizlerden gelen geri bildirimler titizlikle incelenmekte ve en uygun çözümler, kısa süre içerisinde gerçekleştirilmektedir.

  Yaşamış olduğunuz sıkıntı konusunda tarafınıza yardımcı olabilmemiz adına iletişim bilgilerinizi ve talebinizi bizimle paylaşmanızı rica ederiz.

  Düşüncelerinizi bizlerle paylaştığınız için tekrardan çok teşekkür eder,iyi günler dileriz.

  Saygılarımızla
  Madame Coco

 • Çağlayan A.
  25 Temmuz
  15:36

  Urunlerim sikayetten sonra apar topar geldi kargoya ciktigine dair internet sitesinde hala bilgi yok. Kargodan da yola çıktı bir SMS i geldikten 3 gün sonra aldım. sonuç olarak hiç profesyobek bir firma değil. Bir daha asla alışveriş yapmam