Madame Coco Siparişimin Kargoya Verilmemesi!

Özlem A. |

26/03/2015 tarihinde www.madamecoco.com sitesinden almış olduğum ürünler hala kargoya verilmedi ve ne zaman verileceği de belli değil. Siteden mesaj yazmaya çalıştığım zaman gönderemiyorum. Site üzerindeki hiçbir telefon numarasına ulaşamıyorum sürekli meşgul çalıyor. Madame Coco güvenilir sandığım bir firma olduğu halde hayal kırıklığına uğradım. Daha fazla ürün alacakken bu durum beni vazgeçirdi.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Geç Teslimat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Özlem A.
  21 Nisan
  10:32

  Şikayetimi yazalı 1 hafta olmasına rağmen hala bir gelişme yok. Madame Coco firması artık güven vermiyor. Telefonları cevap vermiyor. Maillere geri dönüş yapmıyorlar. Site üzerinden mesaj yazmak istediğimde sistem kabul etmiyor. Siparişimin gönderileceğinden bile emin değilim artık. 150 TL\'yi kredi kartından çekerlerken iyiydi.

 • Özlem A.
  16 Nisan
  14:42

  İletilen mail adresine iletişim adreslerimi yazmama rağmen geri dönüş olmadı ve hala kargom gönderilmedi.

 • 15 Nisan
  10:10

  Merhaba,

  Madame Coco, Türkiye\'nin 50\'yi aşkın şehrinde toplamda 200\'ün üzerinde mağazası olan bir markadır. Marka, kurulduğu ilk günden bu yana, odak noktasında %100 müşteri memnuniyeti anlayışını taşımaktadır.

  Bu politikamızı doğru şekilde sürdürebilmemiz ve siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti sağlayabilmemiz adına, sizlerden gelen geri bildirimler titizlikle incelenmekte ve en uygun çözümler, kısa süre içerisinde gerçekleştirilmektedir.

  Yaşamış olduğunuz sıkıntı konusunda tarafınıza yardımcı olabilmemiz adına iletişim bilgilerinizi ve talebinizi info@madamecoco.com adresine paylaşmanızı rica ederiz.

  Düşüncelerinizi bizlerle paylaştığınız için tekrardan çok teşekkür eder,iyi günler dileriz.

  Saygılarımızla,