Madame Coco Siparişimden Haber Yok!

Elif Ö. |

3 Ocak'ta sipariş verdim tık yok ya maillere geri dönen yok arayınca cevap veren yok bu ne biçim sistem ve nasıl yürütüyorsunuz bu işleri ya sorumsuzsunuz! İlk ve son alışverişim olacak derhal kargoya verilsin siparişim.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Tedarik-Teslim Edememe

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Elif Ö.
  13 Ocak
  11:52

  Öncelikle siteye vereceksiniz o zaman o site olmasın trendyol a gelince 48 içinde kargo kendi sitenize gelince 8 iş günü onlarınki geciksin aman kampanya gecikmesin rezil ve berbat bir sitesiniz net! ! Kimseye tavsiye etmem bir buçuk saat bir müşterinin bekletilmesi nerede görülmüş!

 • Elif Ö.
  13 Ocak
  11:51

  Pes size pes yazıklar olsun be bir buçuk saattir müşteri temsilcilerine bağlanmak istedim cevap verem hiç kimse olmadı başlarım kampanyasına şusuna busuna terbiyesizlik yapmayın! ! Siz müşteriyi mağdur değil memnun edeceksiniz memnun edemiyorsanız yapmayın bu işi! İlk ve son asla alışveriş yapmam kimseye de tavsiye etmem mal mı diyorsunuz biz sanki saymıyoruz iş günü olarak bu en kısa cevap bahane 8 iş günü ne oluyor! Yılbaşıy mış bilmem neymiş! Beni hiç ilgilendirmiyor

 • 13 Ocak
  11:23

  Merhaba, teslimat koşullarımızda da belirttiğimiz üzere gönderim süremiz 5 iş günüdür. Hafta sonları ve resmi tatiller iş gününden sayılmamaktadır. Fakat yeni yıl dönemi ve kampanya yoğunluğumuz sebebi ile markamıza olan yoğun talep beklenenin çok üzerinde olduğundan gönderimlerimizde kısa süreli gecikmeler yaşanmaktadır.

  Yaşanan durum adına çok özür dileriz. Siparişiniz adresinize teslim edilmek üzere yola çıktığında takip no. tarafınızla paylaşılıyor olacaktır.

  Saygılarımızla