Madame Coco Sipariş Gecikmesi ve Geri Bildirim Yapılmıyor!

Gülay G. |

Madame Coco'dan 16.03.2015 tarihinde verdiğim siparişim ile ilgili aşağıda online sistemleri üzerinden gönderilen mesajlar bulunmaktadır. Bu iletilere herhangi bir dönüş sağlanmamıştır. Firma ciddiyetsiz çalışmaktadır. Müşteri hizmetleri telefonları cevap vermemektedir. Siparişi iptal edip ödemeyi de geri göndermiyorlar.

16.03.2015 tarihinde vermiş olduğum sipariş üzerinden 8 gün geçmiştir. Durumu online sitenizden 'hazırlanıyor' olarak görülüyor. Ne zaman kargoya verilecek acaba? Ürünün Çarşamba'ya kadar ulaşması önemlidir. (23/03/2015 10:55:03)

kargom gönderilmediği gibi mesajıma cevapta verilmiyor bu durumda siparişi iptal etmek durumunda kalacağım. (25/03/2015 16:46:31).

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Geç Teslimat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 06 Nisan
  09:22

  Merhaba,

  Öncelikle Madame Coco markamızı tercih ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan markamız; siz değerli müşterilerimizin fikirleri ve eleştirileriyle kendini geliştirmektedir.
  Yaşamış olduğunuz sıkıntıdan dolayı özür dileriz. Konuyla ilgili yardımcı olabilmemiz adına iletişim bilgilerinizi ve sipariş numaranızı info@madamecoco.com adresine paylaşmanızı rica ederiz.

  Düşüncelerinizi bizlerle paylaştığınız için tekrardan çok teşekkür eder,iyi günler dileriz.
  Saygılarımızla,