Madame Coco Sipariş Gecikmesi!

Fulya A. |

Bu nasıl bir iş ki bir firmaya hiçbir şekilde ulaşılmasın. Ne telefon cevap veriyor, ne de mesaj gönderilebiliyor. 25 Mart'ta verdiğim sipariş sp250328765 hala ulaşmadı elime. Yıllardır türlü sitelerden alışveriş yaparım. İlk defa başıma böyle bir iş geldi. Madame Coco'dan yaptığım bunca alışverişten pişmanlık duyuyorum.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Tedarik-Teslim Edememe

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Fulya A.
  20 Nisan
  04:27

  Günde kaç yüz kişiye gönderiyorsunuz bu klişe yazıyı? Sparişimin teslim edilmesini istiyorum artık. Yoksa yasal yollara başvuracağım.

 • 17 Nisan
  15:06

  Merhaba,

  Madame Coco, Türkiye\'nin 50\'yi aşkın şehrinde toplamda 200\'ün üzerinde mağazası olan bir markadır. Marka, kurulduğu ilk günden bu yana, odak noktasında %100 müşteri memnuniyeti anlayışını taşımaktadır.

  Bu politikamızı doğru şekilde sürdürebilmemiz ve siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti sağlayabilmemiz adına, sizlerden gelen geri bildirimler titizlikle incelenmekte ve en uygun çözümler, kısa süre içerisinde gerçekleştirilmektedir.

  Yaşamış olduğunuz sıkıntı konusunda tarafınıza yardımcı olabilmemiz adına iletişim bilgilerinizi ve talebinizi info@madamecoco.com adresine paylaşmanızı rica ederiz.

  Düşüncelerinizi bizlerle paylaştığınız için tekrardan çok teşekkür eder,iyi günler dileriz.

  Saygılarımızla,