Madame Coco Sipariş Eksik Geldi.

Oya A. |

Söz konusu firmadan sipariş ettiğim çok sayıda havlu zaten söylenilenden çok geç ulaştı ama sonunda geldiğinde gördüm ki bir kod numarasından dört adet istemiştim fakat hiçbiri gönderilmemiş ancak gayet güzel fatura edilmiş. Kendilerine mail attım ancak kaç haftadır buna da cevap gelmedi ve biliyorum ki bir süre sonra bu mesajım siteden silinecek. Başıma geldi daha önceki siparişimde de yanlış ürün geldi ama mesajım cevaplanmadığı gibi silindi sanki hiç yazmamışım gibi. Telefonlar da çalar çalar ama kimse açmaz.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Erişim Eksik Ürün

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Oya A.
  25 Mart
  04:50

  Sitenize zaten kayitliyim oraya bakarsaniz mesajim var ve durumu açık bekliyor. Iletisim bilgileri de mevcut. Mesajima en azından 13.03.2015 den beri "konu hakkında arastirma yapilmaktadir" benzeri bir cevap alabilseydim önemli olmayacakti. Benim acelem yok. Ilginizi bekliyorum teşekkürler.

 • 24 Mart
  08:46

  Merhaba,

  Öncelikle Madame Coco markamızı tercih ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan markamız; siz değerli müşterilerimizin fikirleri ve eleştirileriyle kendini geliştirmektedir.
  Yaşamış olduğunuz sıkıntıdan dolayı özür dileriz. Konuyla ilgili yardımcı olabilmemiz adına iletişim bilgilerinizi ve sipariş numaranızı info@madamecoco.com adresine paylaşmanızı rica ederiz.

  Düşüncelerinizi bizlerle paylaştığınız için tekrardan çok teşekkür eder,iyi günler dileriz.
  Saygılarımızla,