Madame Coco Sipariş Bir Türlü Gelmiyor!

Esra S. |

Madame Coco'dan 10.03.2015 tarihinde 1 adet çift kişilik battaniye satın aldım hala sipariş hazırlanıyor gözüküyor. İletişim numaraları sürekli meşgul maillere ve mesajlara hiçbir şekilde dönüş olmuyor. Anlayacağınız paramızla rezil oluyoruz. Her gün kanallarda sürekli reklamlarını gördüğümüz bu firmanın ciddiyetsizliği ve hizmet anlayışından ötürü şaştım kaldım.

Şikayetleri okuduğumda gördüm ki herkese standart bir metinle, hiçbir sorunu çözme çabası olmayan bir yaklaşımla cevap verilmiş. Eğer gerekli dönüşü almazsam şahsım adıma bu firmayı tüketici haklarına şikayet edeceğim gerekirse sosyal medya ve yayın kuruluşları aracılığıyla da bu şikayetimi belirteceğim.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Tedarik-Teslim Edememe

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 24 Mart
  08:50

  Merhaba,

  Öncelikle Madame Coco markamızı tercih ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan markamız; siz değerli müşterilerimizin fikirleri ve eleştirileriyle kendini geliştirmektedir.
  Yaşamış olduğunuz sıkıntıdan dolayı özür dileriz. Konuyla ilgili yardımcı olabilmemiz adına iletişim bilgilerinizi ve sipariş numaranızı info@madamecoco.com adresine paylaşmanızı rica ederiz.

  Düşüncelerinizi bizlerle paylaştığınız için tekrardan çok teşekkür eder,iyi günler dileriz.
  Saygılarımızla,