Madame Coco Personelin Saygısızlığı!

Tuğçe E. |

İstanbul Bakırköy Carousel AVM Madame Coco şubesine girdim. Biraz bakındıktan sonra 2 tane battaniye almaya karar verdim. Alacağım battaniyelere de açıp bakmak istedim tabii ki bu en doğal hakkım diye düşünüyorum. Yardımcı olan arkadaş battaniyeleri açıp gösterdi. O sırada çalışan diğer bayan bize yardımcı olan arkadaşa açın açın bütün her şeyi açın bundan sonra bütün ürünleri açıp satacağız zaten kapalı hiçbir şey kalmasın gibi ifadeler kullandı. Bende bu saygısızlığa tahammül edemeyip cevabını verdim kendisine. Açıp baktığım ürünleri zaten alacağımı diğer müşterilerin açıp bakmasının beni ilgilendirmediğini söyledim. Müşteri oradayken bu lafı söyleme girişiminde bulunması büyük saygısızlık.

Etiketler :

Bayi Personel

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 09 Mart
  17:05

  Merhaba,

  Öncelikle Madame Coco markamızı tercih ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan markamız; siz değerli müşterilerimizin fikirleri ve eleştirileriyle kendini geliştirmektedir.
  Yaşamış olduğunuz sıkıntıdan dolayı özür dileriz. Konuyla ilgili yardımcı olabilmemiz adına iletişim bilgilerinizi info@madamecoco.com adresine paylaşmanızı rica ederiz.

  Düşüncelerinizi bizlerle paylaştığınız için tekrardan çok teşekkür eder,iyi günler dileriz.
  Saygılarımızla,