Madame Coco Personel Tavrı.

Gulsemın K. |

İndirim olan bir günde annem Canpark AVM mağazasında gezerken Madame Coco mağazasındaki indirimli yorganlarla ilgilenmiş sorumsuz bir personel belli ki yoğunluktan şaşırmış kaz tüyü yorgana 40 TL'demiş annemle bugün birlikte satın almaya gittik ve bir personel yanlışlıktan dolayı özür dileyeceğine dalga geçer gibi 200 TL o kadar indirim olmaz diyip yanındaki müşteri ile gülmeye başladılar. Uyardım yanlış anladığımı ifade ettiler ve hala düzeltme yapmadılar müşteri belli ki terbiyesiz ama personelin uyarılması gerekiyor ki ben gerekli işlemler için başvuru yaptım.

Etiketler :

Bayi Personel

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 25 Şubat
  09:55

  Öncelikle markamıza olan ilginiz için çok teşekkür ederiz.

  Madame Coco olarak, siz ve sizin gibi değerli müşterilerimizin mağazalarımızda konforlu bir şekilde alışveriş yapmaları bizim için son derece önemlidir. Bu hedefimizi gerçekleştirmek doğrultusunda çalışanlarımızı çok sayıda eğitimden geçirmemizin yanı sıra, farklı uygulamalar ile kendilerini kontrol de etmekteyiz. Fakat, zaman zaman münferit vakalarla karşılaşılabilmektedir.
  Yaşamış olduğunuz sıkıntıdan ötürü özür diler, bizim için bir ders niteliği taşıyan geri bildiriminiz için teşekkür ederiz. Konuyla ilgili olarak mağazamızın bağlı bulunduğu ilgili Bölge Müdürüne bilgilendirme yapılmış olup, kendisi en kısa sürede konuyla ilgilenecektir.
  Bilgilerinize sunarız.

  Saygılarımızla,