Madame Coco Online Alışveriş Sorunlu!

Erdem Ç. |

Madame Coco'nun internet sitesinden yapmış olduğum online alışveriş yapma gibi bir hatada bulundum. Aldığım ürünler 7 iş günü içinde gönderileceği belirtilmesine rağmen 15 gün sonra gönderildi bu arada gönderdiğim mesaja cevap dahi vermediler. Sonunda ürün geldi ama oda ne ürünler eksik ve yanlış. Ürünlerle beraber bir not iliştirilmiş siparişimde bulunan bir ürün stok dışı olduğundan gönderilememiş para iadesi yapacaklarmış ama faturada ürün bana kesilmiş yani borçlandırılmış. Madem stokta yok neden satıyorsun, neden faturada gösteriyorsun? Bu konu hakkında da 2 adet mesaj attım ona da cevap yok tabi ki. Gönderilmeyen ürünün ücreti geri ödenir mi oda şüpheli. Ciddiyet sıfır.

Etiketler :

Eksik Ürün Tedarik-Teslim Edememe

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 10 Mart
  09:01

  Merhaba,

  Öncelikle Madame Coco markamızı tercih ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan markamız; siz değerli müşterilerimizin fikirleri ve eleştirileriyle kendini geliştirmektedir.
  Yaşamış olduğunuz sıkıntıdan dolayı özür dileriz. Konuyla ilgili yardımcı olabilmemiz adına iletişim bilgilerinizi ve sipariş numaranızı info@madamecoco.com adresine paylaşmanızı rica ederiz.

  Düşüncelerinizi bizlerle paylaştığınız için tekrardan çok teşekkür eder,iyi günler dileriz.
  Saygılarımızla,