Madame Coco Nevresim Takımı Aldım Çarşafı Gelmedi!

Türkay C. |

10.04.2015 tarihinde aldığım nevresim takımı 07.05.2015 tarihinde nihayet göderildi, fakat sitede 1 adet çarşaf, 1 adet yastık kılıfı, 1 adet nevresim yazıyordu. Bana gönderilen ürün de çarşaf çıkmadı. Sitede belirtilen telefon numarasını aradım kimse cevap vermiyor. Mail adreslerine mail gönderdim cevap alamıyorum. Madame Coco' dan ilk kez ürün aldım ödediğim parayamı yanayım uğraştığım emeğimemi yanayım şaşırdım kaldım!

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Eksik Ürün

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 15 Mayıs
  09:27

  Merhaba,

  Madame Coco, Türkiye'nin 50'yi aşkın şehrinde toplamda 200'ün üzerinde mağazası olan bir markadır. Marka, kurulduğu ilk günden bu yana, odak noktasında %100 müşteri memnuniyeti anlayışını taşımaktadır.

  Bu politikamızı doğru şekilde sürdürebilmemiz ve siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti sağlayabilmemiz adına, sizlerden gelen geri bildirimler titizlikle incelenmekte ve en uygun çözümler, kısa süre içerisinde gerçekleştirilmektedir.

  Yaşamış olduğunuz sıkıntı konusunda tarafınıza yardımcı olabilmemiz adına iletişim bilgilerinizi ve talebinizi bizimle paylaşmanızı rica ederiz.

  Düşüncelerinizi bizlerle paylaştığınız için tekrardan çok teşekkür eder,iyi günler dileriz.

  Saygılarımızla
  Madame Coco