Madame Coco Müşteri Memnuniyeti!

Gülşah B. |

Madama Coco internet sitesinden 11.03.2015 tarihinde 2 adet sipariş verdim. İstanbul dışına hediye olarak 4 adet Ürün siparişi vermiş olduğum halde 2 adet ürün gönderildi ve öncesinde hiçbir bilgi verilmedi.

Diğer siparişim ise hala kargoya verilmedi. Siparişin üzerinden neredeyse 1 ay geçmesine rağmen herhangi bir bilgilendirme maili dahi gönderilmedi.

Firma olarak yoğunluk nedeniyle siparişlerinizi yetiştiremeyecek veya yoğunlukla başa çıkamayacaksınız, müşteri memnuniyetsizliği yaşanacaksa neden kampanya düzenliyorsunuz ki?

Ayrıca eksik ürün gönderip bilgi vermiyorsunuz!

Etiketler :

Eksik Ürün Tedarik-Teslim Edememe

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Gülşah B.
  07 Nisan
  09:50

  Eksik ürün gönderdiğiniz sipariş numarası: sp110321413

  Telefon ile sorduğumda eksik ürün görünmüyor kargonuz bugün çıkış yapacak dediğiniz ama sitede iptal olarak görünen sipariş numarası:SP110321497

  Hadi buyurun!

 • 07 Nisan
  09:22

  Merhaba,

  Öncelikle Madame Coco markamızı tercih ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan markamız; siz değerli müşterilerimizin fikirleri ve eleştirileriyle kendini geliştirmektedir.
  Yaşamış olduğunuz sıkıntıdan dolayı özür dileriz. Konuyla ilgili yardımcı olabilmemiz adına iletişim bilgilerinizi ve sipariş numaranızı info@madamecoco.com adresine paylaşmanızı rica ederiz.

  Düşüncelerinizi bizlerle paylaştığınız için tekrardan çok teşekkür eder,iyi günler dileriz.
  Saygılarımızla,