Madame Coco Müşteri Hizmetleri İlgisizliği!

Hakan T. |

29 yaşındayım ve hayatımda bu firma kadar ciddiyetsiz bir firma görmedim. Ürünlerin kalitesi ya da kalitesizliğinden bahsetmeyeceğim. Beğenirsin alırsın, beğenmezsin almazsın. Benim bahsetmek istediğim konu şu; bu firma ciddi anlamda para kazanıyor. Bu sebeple arada 50-100 müşteri kaybetmek zorlarına gitmiyor. Bu tamamen yönetim kalitesi ile alakalı bir durum. İletişim için verdikleri numaralar tamamen hikaye. Zar zor 0212 267 ** **'den ulaşım imkanı buldum. Sürekli meşgul telefon. Telefona çıkan bayan kaba ve itici şekilde konuşuyor. Arkadan ise başka insanların konuşma, gülme ve geyik sesleri geliyor. Siparişinizi neden iptal ediyorsunuz diye sormuyorlar bile. Kapısından geçmeyeceğim bir daha.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Personel Davranış Çağrı Merkezi Erişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 30 Nisan
  11:16

  Merhaba,

  Madame Coco, Türkiye\'nin 50\'yi aşkın şehrinde toplamda 200\'ün üzerinde mağazası olan bir markadır. Marka, kurulduğu ilk günden bu yana, odak noktasında %100 müşteri memnuniyeti anlayışını taşımaktadır.

  Bu politikamızı doğru şekilde sürdürebilmemiz ve siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti sağlayabilmemiz adına, sizlerden gelen geri bildirimler titizlikle incelenmekte ve en uygun çözümler, kısa süre içerisinde gerçekleştirilmektedir.

  Yaşamış olduğunuz sıkıntı konusunda tarafınıza yardımcı olabilmemiz adına iletişim bilgilerinizi ve talebinizi mail adresimize paylaşmanızı rica ederiz.

  Düşüncelerinizi bizlerle paylaştığınız için tekrardan çok teşekkür eder,iyi günler dileriz.

  Saygılarımızla,