Madame Coco Mağazadan Ödemesini Yaptığım Ürünü Alamıyorum.

Banu Sıçrar İ. |

20. 09. 2014'de Akasya AVM mağazasından 3 adet yorgan aldım, mağaza elinde olmadığı için ödemesini yaptığım iki adedi daha sonra teslim etmek üzere telefonumu aldı. Satış yapılırken her gün mal geldiği, yarın olmazsa diğer gün geleceği söylendi, bir hafta sonra hala aramadıkları için telefon etmek istedim ancak telefonu açmadıkları için kalkıp mağazaya gittim.

Bir hafta sonra geleceğini söylediler, sonraki hafta da aynı durum tekrarlandı, ondan sonraki hafta da tekrarlandı. Ben de bu sefer en azından açacakları bir telefon numarası vermelerini rica ettim, hep aradığım ve açmadıkları telefonu verdiler. Bu mağazadan gerçekten çok sıkıldım, ürünlerimi bir kurtarayım, bir daha adım atmam.

Etiketler :

Geç Teslimat Bayi Personel

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Banu Sıçrar İ.
  27 Ekim
  14:55

  Şikayetim ile ilgili iletişim bilgilerimi talep eden mesajınıza çok teşekkür ederim sevgili madamecoco. iletişim bilgilerimi gönderdikten sonra da beni haftalardır aramadınız, bir de size mail atma zahmetine soktunuz. Herkese otomatik olarak aynı maili gönderiyorsunbuz ve yaşayıp gördüm ki, bir açıklama ya da çözüm için müşterilerinizle ilgilenen kimse yok bünyenizde. Kurumsallık konusunda bir fırın ekmek yemeniz lazım, acemisiniz.

 • 16 Ekim
  09:15

  Merhaba Banu Hanım,

  Öncelikle Madame Coco markamızı tercih ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan markamız; siz değerli müşterilerimizin fikirleri ve eleştirileriyle kendini geliştirmektedir.
  Yaşamış olduğunuz sıkıntıdan dolayı özür dileriz. Konuyla ilgili detayları öğrenebilmemiz ve en doğru çözümü bulabilmemiz adına info@madamecoco.com adresine iletişim bilgilerinizi paylaşmanızı rica ederiz.

  Düşüncelerinizi bizlerle paylaştığınız için tekrardan çok teşekkür eder,iyi günler dileriz.
  Saygılarımızla,