Madame Coco Kayıp Sipariş!

Filiz D. |

Aylardır kayıp ve bana iade edilmeyen siparişim için uğraşıyorum. Firma beni aramadı bile üstelik verdikleri info@madamecoco.com.tr adresine onlarca mail attım. Müşteri hizmetleri numaraları ise cevap vermiyor. Resmen Madame Coco internet mağazası uyuyor. Bana teslim edilmeyen ürün bedelim için idari işlem başlatacağım. Çünkü çalıştıkları kargo olan Aras kargoda ürünlerin Madame Coco'ya V. K. adına iade edilip, bir daha da bana gönderilmediğini belgeliyor. Ürün iade bedelini de hesabıma yatırmadılar. Ne kadar ayıp müşterisinin iki takım nevresimini gönderemeyip, aylarca uğraştıran hatta üstüne konan bir firma Madame Coco.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Ürün-Ücret İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 10 Şubat
  13:29

  Merhaba Filiz Hanım,

  Öncelikle Madame Coco markamızı tercih ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan markamız; siz değerli müşterilerimizin fikirleri ve eleştirileriyle kendini geliştirmektedir.
  Yaşamış olduğunuz sıkıntıdan dolayı özür dileriz. Konuyla ilgili yardımcı olabilmemiz adına iletişim bilgilerinizi info@madamecoco.com adresine paylaşmanızı rica ederiz.

  Düşüncelerinizi bizlerle paylaştığınız için tekrardan çok teşekkür eder,iyi günler dileriz.
  Saygılarımızla,