07 Ağustos 2015

Madame Coco Kasada Sistem Çalışmaması!

Madame Coco'nun bir çok şubesinde aynı sorun ile karşılaşıyorum. Zaten ağır ilerleyen kasa işlemleri birde sistem arızası ya da sistemin güncellenmesi, donması sebepleriyle bitmek bilmiyor. Bu tip işlemler için yedek bir sistem kurulamaz mı? Ben ve şahit olduğum şubelerde birçok müşteriniz beklemekten usandığımız için ürünleri almadan çıkıyoruz, bırakmak zorunda kalıyoruz.

Satış değil müşteri kaybediyorsunuz. SMS ile indirimleri bildirmenizin hiçbir anlamı yok çünkü çoğu kez indirimli ürünleri alamadan bunalıp, daralıp çıkmak zorunda kalıyoruz. Kasa işlemleri için acilen pratik bir çözüm bulmanızı bekliyorum.

Didem 1.001 Okunma

Cevaplar

  • Didem 15 Mart 2016

    Ben sistemden yakınmışım, siz bana ürün fotoğrafını gönderin diyorsunuz? Barı şu otomatik cevap sisteminizi güncelleyin!

  • Madame Coco Temsilcisi11 Ağustos 2015

    “Merhaba Didem Hanım, Öncelikle yaşamış olduğunuz sorun ve iletişim problemi için çok özür dileriz. Madame Coco, Türkiye'nin 50'yi aşkın şehrinde toplamda 200'ün üzerinde mağazası olan bir markadır.Mağazalarımızda bulunan ürünlerimizin büyük bir çoğunluğu Türkiye’de üretilmekte olup, bunların dışında farklı ülkelerden ithal ettiğimiz ürünler bulunmakta ve her bir ürün üzerinde üretim yeri ibaresi yer almaktadır. Marka, kurulduğu ilk günden bu yana, odak noktasında %100 müşteri memnuniyeti anlayışını taşımaktadır. Bu sebeple sizinle konu ile ilgili en kısa sürede iletişime geçmek ve yardımcı olmak isteriz. [email protected] mail adresi üzerinden sorun yaşadığınız ürün fotoğraflarımız ve iletişim bilgilerinizi iletmenizi rica ederiz. Saygılarımızla, Madame Coco”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön