Madame Coco Kalitenin Düşmesi!

Basak K. |

Hızlı büyümenin sonucu mu bilemiyorum. Gördüğüm en düzenli yeriniz Ankara-Kızılay'daki. İstanbul Viaport- Bağdat caddesi içler acısı. Ürünler yerlerde sürünüyor, hepsi kirlenmiş, diğer mağazayı arayıp ürün orada var mı diye sormaya çekiniyorlar. Korkunç bir iletişimsizlik var, birbirlerinin telefonunu açmıyorlarmış, yoğunum diyerek yüzlerine kapatıyorlarmış.

Kasada duran kişi bana diğer mağazanın telefonunu veriyor, ben arayamam siz arayın diyor. Elemanlar yetişemiyor ve çalışanlar tecrübeli değil. Aylardır hiçbir mağazanıza hediye paketleri göndermemeniz ise çok vahim bir durum. Alınan hediyeleri paketsiz götürmek hoş olmuyor. Sıkıntı sorununuz her neyse bunu müşterilere yansıtmayın lütfen.

Etiketler :

Kalite - Deformasyon Çağrı Merkezi Personel Davranış Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 06 Kasım
  09:02

  Merhaba Burcu Hanım,

  Öncelikle Madame Coco markamızı tercih ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan markamız; siz değerli müşterilerimizin fikirleri ve eleştirileriyle kendini geliştirmektedir.
  Yaşamış olduğunuz sıkıntıdan dolayı özür dileriz. Geri bildiriminiz Mağazalar Koordinatörümüze iletilmiş olup, bu konularda ivedilikle aksiyon planları alınacaktır. Bilgilerinize sunarız.

  Düşüncelerinizi bizlerle paylaştığınız için tekrardan çok teşekkür eder,iyi günler dileriz.
  Saygılarımızla,