Madame Coco İptal Edilen Sipariş Bedeli Günlerdir Ödenmiyor..

Halil Ü. |

Madame Coco mağazasının internet sitesinden sipariş verdim. İlanda belirtilen süre içerisinde kargoya verilmeyince siparişimi iptal ettirdim. Ancak iptalin 14 gün geçmesine rağmen bedeli hala iade edilmedi. Müşteri hizmetleri ile iki defa görüştüm. Biz yeniden ilgili departmana ileteceğiz deyip kestirip atıyorlar. Bu konuda yardımcı olmanızı bekliyorum. Bu durum umarım herkese ders olur.

Etiketler :

Ürün-Ücret İade Sipariş İptal

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Halil Ü.
  27 Şubat
  11:35

  Madame Coco firmasının internet sitesinden alışveriş yaptım. Ancak ürünler zamanında gönderilmeyince siparişi iptal ettim. Ancak bedeli kredi kartıma 17 gündür iade edilmedi. Müşteri hizmetleri ile iki defa görüştüm ancak sürekli oyalıyorlar. Bu durumu herkesin göz önünde bulundurmasını tavsiye ederim.

 • 23 Şubat
  14:24

  Merhaba öncelikle yaşanan olumsuz durum adına Madame Coco Ailesi olarak siz değerli müşterimize üzüntü ve özürlerimizi iletiriz.
  Kampanya yoğunluğuna bağlı olarak ürünlerimize beklenenin üzerinde talep olması sebebiyle ürünlerimiz kısa sürede stoklarda tükenmekte ve tedarik edilemeyince müşterilerimizin kredi kartlarına aynı hafta içerisinde ücret iadeleri yansıtılmakta ve sipariş durumları 'iade edildi' olarak güncellenmektedir.
  Yaşanan durum adına siz değerli müşterimizden tekrar özür diler ücret iadeniz bir sonraki ekstrenizde kredi kartınızda + bakiye olarak görüleceğini bildiririz.

  Online siparişlerinizle ilgili sizlerde eticaret@madamecoco.com üzerinden bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

 • Halil Ü.
  22 Şubat
  17:52

  Bir önceki şikayetimdeki sipariş No. Su sp0202178861 şeklindedir.