Madame Coco İnternet Alışverişinde Amatör!

Maide T. |

İnternet üzerinden yaptığım alışveriş 10 gündür daha kargoya bile verilmedi. Üstüne hiçbir şekilde müşteri hizmetlerine ulaşamıyorum. Böyle bir şey olamaz. Bu kadar profesyonellikten uzak bir iş yapılamaz.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Erişim Tedarik-Teslim Edememe

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 31 Aralık
  10:36

  Merhaba, öncelikle yaşanan gecikme adına siz değerli müşterimizden çok özür dileriz.

  Siparişinizin kargoya verilme süresi teslimat koşullarımızda da belirttiğimiz üzere 5 iş günü olup hafta sonları iş gününden sayılmamaktadır. Bununla birlikte;

  Kampanya dönemlerimizde ve yeni yıl öncesi markamız ürünlerine olan yoğun ilgi daha da artış gösterdiğinden kısa süreli de olsa gecikmeler yaşanabilmekte fakat siz değerli müşterilerimizi mağdur etmemek adına var gücümüzle çalıştığımızı bilgilerinize sunarız.


  Lütfen sp ile başlayan sipariş numaranızı iletişim bilgileriniz ile birlikte info@madamecoco.com a adresimize gönderiniz.

  Saygılarımızla

 • 31 Aralık
  10:18

  Merhaba, öncelikle yaşanan gecikme adına çok özür dileriz.

  Teslimat süremiz 5 iş günü olup hafta sonları iş gününden sayılmamaktadır. Bununla birlikte kampanya dönemlerimizde ve yeni yıl öncesi markamız ürünlerine olan yoğun ilgi daha da artış gösterdiğinden kısa süreli de olsa gecikmeler yaşanabilmekte; fakat siz değerli müşterilerimizi mağdur etmemek adına var gücümüzle çalıştığımızı bilgilerinize sunarız.

  Gerekli kontrollerin yapılabilmesi adına info@madamecoco.com'a Sp ile başlayan sipariş numaranızı iletmenizi rica ederiz.

  Saygılarımızla