Madame Coco İnternet Alışverişi...

Dilek Arslan C. |

30 Aralık sp3012157527 sipariş kodu ile aldığım ürünler hala gönderilmedi. Ürün hazırlanıyor olarak gözüküyor. Müşteri hizmetlerini defalarca aradım cevap vermiyor. Mecidiyeköy'de ki müdürlüğü aradığımda da size geri dönüş yapılacak deniyor. Kimse arayıp bilgi vermiyor. En yakın zamanda mağduriyetimin giderilmesini umut ediyorum.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Tedarik-Teslim Edememe

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Dilek Arslan C.
  19 Ocak
  14:43

  İki katlı kek standını göndermemişsiniz. Kutuyu açarken yanımda annem ve kardeşim vardı. Şahitlerim var. Gerekirse tüketici mahkemesine şikayet dilekçemi bırakacam. Siz uğraşın artık.

 • Dilek Arslan C.
  18 Ocak
  12:47

  6568859446882 numaralı kargo nüz yola çıkmıştır. Diye mesaj geliyor. Ancak kargoyu sorguladığımda kargonun teslim edilmediğini öğreniyorum. Bu hafta içi elime ulaşır diye bilgi verilmişti. Biz planımızı buna göre ayarlıyoruz. Nasıl bir iştir bu anlamadım. İnternet alışverişlerim oldu fakat hiç öyle sorun yaşanmıyordu. Lütfen artık şu ürünleri gönderiniz.

 • 12 Ocak
  09:01

  Merhaba, teslimat koşullarımızda da belirttiğimiz üzere gönderim süremiz 5 iş günüdür. Hafta sonları ve resmi tatiller iş gününden sayılmamaktadır. Fakat yeni yıl dönemi ve kampanya yoğunluğumuz sebebi ile markamıza olan yoğun talep beklenenin çok üzerinde olduğundan gönderimlerimizde kısa süreli gecikmeler yaşanmaktadır. Yaşanan durum adına çok özür dileriz. Siparişiniz bu hafta adresinize teslim edilmek üzere yola çıktığında takip no. tarafınızla paylaşılıyor olacaktır. Saygılarımızla