Madame Coco İlgisiz Personel!

Çağla K. |

Dün annemle alışveriş yapmak için Adana Optimumdaki şubenize gittim ve battaniye almak istiyordum ancak şubedeki personellerin aşırı ilgisizliği beni en çok rahatsız eden şey oldu. mağazanın dağınıklığı sanki pazar yerindeymişsiniz havası veriyordu ki o mevzuya hiç inmeyeceğim. personele soruyorum şu battaniyenin lila rengi var mı?cevap şu tüm battaniyeler orda bakın!!çift kişilik fiyatları ne kadar?cevap üzerinde yazıyor!dövecek kadarda sert konuşuyor hayrola ne bu ve battaniye açmıyorlarmış. efendim saçmalığa bak. en kötü mağazalarda bile bir tane örnek battaniye açık konulur insanlar bir bakar bir çok kez alışveriş yaptım ki dünde battaniyeyi aldım ama bu sundu kesinlikle.

Etiketler :

Bayi Fiziki Şartlar Bayi Personel

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 13 Ağustos
  10:25


  Sayın Çağla Hanım,

  Öncelikle Madame Coco markamızı tercih ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan markamız; siz değerli müşterilerimizin fikirleri ve eleştirileriyle kendini geliştirmektedir.
  Yaşamış olduğunuz sıkıntıdan dolayı özür dileriz. Konuyla ilgili detaylı bilgiye sahip olabilmemiz ve size en kısa sürede yardımcı olabilmemiz adına info@madamecoco.com adresine iletişim bilgilerinizi göndermenizi rica ederiz.

  Düşüncelerinizi bizlerle paylaştığınız için tekrardan çok teşekkür eder,iyi günler dileriz.
  Saygılarımızla,