Madame Coco Hatalı Ürün Değiştirilmedi!

Esra Özdemir Ç. |

Madame Coco'dan 21 Ocak'ta yaptığım internet alışverişinde 2 adet aynı renkte banyo paspas takımı aldım. Eve geldiğinde 4 paspasında ayrı renk olduğunu gördüm. Faturada ve internet sitesinde ürünü herhangi bir mağazadan değiştirebilirsiniz yazmasına rağmen Aplus alışveriş merkezindeki sorumlu kişi ürünün hatalı olduğunu fakat mağazadan değişim yapamayacağını söyledi.

Başka bir mağazadan doğru takımı getirterek bizdekini alabileceğini belirtti. Fişin bir nüshasını ona bıraktık. Bize haber vereceğini söylemesine rağmen aramadı, 1 hafta sonra aradığımda hala bakıyorum mağazalara, dedi. Aradan 2 hafta geçti hala aramadı ve değişim süresi doldu. Böylece bizi oyalamış oldu. Şikayetçiyim.

Etiketler :

Yanlış- Farklı Ürün

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 04 Mart
  10:02

  Merhaba Esra Hanım,

  Öncelikle Madame Coco markamızı tercih ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan markamız; siz değerli müşterilerimizin fikirleri ve eleştirileriyle kendini geliştirmektedir.
  Yaşamış olduğunuz sıkıntıdan dolayı özür dileriz. Konuyla ilgili yardımcı olabilmemiz adına iletişim bilgilerinizi info@madamecoco.com adresine paylaşmanızı rica ederiz.

  Düşüncelerinizi bizlerle paylaştığınız için tekrardan çok teşekkür eder,iyi günler dileriz.
  Saygılarımızla,