Madame Coco Geç Teslimat!

Yasemin A. |

16.09.2014 tarihinde vermiş olduğum yorgan siparişim hala gelmedi teslimat yoğunluktan dolayı 3 gün olur 5 gün olur anlarım da 15 gün nedir arkadaş ya nasıl bir yoğunluk bu ürünler kargoya verilmiyor benim arkadaşım evleniyor ona hediye almıştım fakat hala gelmedi. Bu nasıl bir işleyiş tarzı bu nasıl bir çalışmadır? Bu gidişle ev hediyesi olarak götüreceğim ayıptır ya bu kadar bekletilmez ki insan geldiği gibi geri iade edeceğim!

Etiketler :

Geç Teslimat Bayi Personel

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Yasemin A.
  02 Ekim
  11:12

  geldiği gibi geri iade ettim .. ertesi gün beni arayıp yasemin hanım ürün gelmiş almamışsınız bende geç geldiği ve artık işime yaramayacagını söyledim . sadece tamam iyi günler deyip kapattılar ilginize ve alakanıza çok teşekürler çokk..

 • 30 Eylül
  09:21

  Sayın Yasemin Hanım,

  Öncelikle Madame Coco markamızı tercih ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan markamız; siz değerli müşterilerimizin fikirleri ve eleştirileriyle kendini geliştirmektedir.
  Yaşamış olduğunuz sıkıntıdan dolayı özür dileriz. Konuyla ilgili detayları öğrenebilmemiz ve en doğru çözümü bulabilmemiz adına info@madamecoco.com adresine iletişim bilgilerinizi paylaşmanızı rica ederiz.

  Düşüncelerinizi bizlerle paylaştığınız için tekrardan çok teşekkür eder,iyi günler dileriz.
  Saygılarımızla,