Madame Coco Fatura Alamıyorum!

Yağmur G. |

Bugün Madame Coco Olivium şubenize gittim sabah saat 11 sularıydı sistemlerinin arızalı olduğunu söylediler ve aldığım 3 paspas için fatura kesemeyeceklerini belirttiler. 135 lira ödeyerek çıktım, daha sonra dönüp faturamı sistem geldiğinde alabilir miyim dedim genç beyefendi sistemin ne zaman geleceğini bilemiyoruz uğrarsınız dedi. Saat 7'de tekrar gittim kasada genç bir bayan vardı sistemleri olduğunu ve fatura kesilmişse yardımcı olacağını söyleyip ilgilenmeye başladı fakat bugüne dair öyle bir ürünün sistemde görünmediğini belirtti, ürünlerde hata veya değişim iade istersem ben ne yapacağım bilgi verir misiniz kendi paramızla rezil oluyoruz.

Etiketler :

Bayi Personel

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 09 Ocak
  12:58

  Merhaba, öncelikle yaşanan sıkıntı adına çok özür dileriz.

  Madame Coco %100 müşteri memnuniyeti odaklı çalıştığı için yaşanabilecek sistemsel sıkıntılardan ötürü müşterilerini mağdur etmeyecek olup müşterilerinin istediği doğrultuda değişim /iade işlemleri yapıyor olacaktır.

  Lütfen değişim ya da iade taleplerinizi iletişim bilgileriniz ile birlikte info@madamecoco.com üzerinden bizlerle paylaşınız. Tarafınıza en kısa sürede geri dönüş yapılıyor olacaktır.

  Bilgilerinize sunarız.

  Saygılarımızla