17 Mart 2016

Madame Coco Eksik-Yanlış Gelen ve İade Edilen Ürün Bedelleri Geri Ödenmiyor!

20 Şubat 2016 tarihinde, 20021**** sayılı sipariş için, Madame Coco firmasına online ödeme yapıldı. Madame Coco'ya verilen sipariş ürünlerine ait kargo paketi, kargo elemanının yanında açılıp, kontrol edildi. 1 adet ürün eksik, 2 adet ürün yanlış geldi, 1 adet ürün de beğenilmedi. Yanlış yollanan ve beğenilmeyen ürünlerin Kargo elemanına tutanakla iadesi yapıldı. Firmaya defalarca, mesajla durum bildirildi. Ürünlerin bedelinin iade edilmesi istendi. Telefonları devamlı meşgul olduğundan 7-8 defa, 4-5 dakika sonra kapatıldı. Aradan 3 hafta geçmesine rağmen, mesajlara cevap verilmedi. Acele cevap verilmesini, bedelin en kısa zamanda hesabımıza geri ödenmesini rica ediyoruz.

Fügen 326 Okunma

Cevaplar

  • Fügen 17 Mart 2016

    Şikayetlere verilen cevaplara bakılırsa, hepsi kalıplaşmış-klişe- hepsi aynı. Bu firmadan 2.500-3 bin liralık ürün satın aldık. Çoğu ürünler yanlış geldi. Göztepe'deki mağazadan bazışeyler almak istedik. Dükkan darma-dağınık. Kartonlardan- ortalardaki eşyalardan geçecek, kıpırdayacak yer yok. Elemanlar ise robot gibi, ruhsuz, asık suratlı. Bir şey sorsak hakaret edercesine cevap veriyorlar. Bundan sonra Madame Coco'dan ürün almamaya karar verdik.

  • Madame Coco Temsilcisi17 Mart 2016

    Merhaba, Öncelikle yaşanan sıkıntıdan ötürü özür ve üzüntülerimizi iletiriz. Konu ile ilgili kısa sürede aksiyon alınması adına yetkili birimlerimize hızlıca bilgi verilmiş olup en kısa süre içerisinde tarafınıza bilgi verilmiş olunacaktır. Saygılarımızla,

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön