Madame Coco Eksik Ürün!

Bilge K. |

Madame Coco internet mağazasından 2 adet havlu siparişi verdim. Açıklamada ikisi de 2'li olarak belirtilmişti. Zaten satın aldığım tarihte ürünlerde kampanya vardı tekli fiyatına 2'li satılıyordu, bu nedenle sipariş ettim. 3 Gün sonra kargo elime ulaştı fakat havlular 1 adet olarak gönderilmiş. Hemen firmayı aradım geveleyip durdular yaptıkları açıklama şu şekilde;

Kampanya bütün havlulara otomatik olarak yükleniyormuş aslında benim aldığım ürünler 2'li değilmiş sistem otomatik 2'li yazmışta falan filan. Yıllardır internetten alışveriş yapıyorum böyle saçma açıklama görmedim. Sonuçta bu benim hatam değil firma hatalı ve beni mağdur etmemeleri gerekirken saçma açıklamalarıyla üste çıkmaya çalışıyorlar.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Çağrı Merkezi Sorun Çözme Eksik Ürün

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Bilge K.
  07 Ocak
  16:09

  13 Gün oldu bakalım ne zaman aranacağım?

 • Bilge K.
  29 Aralık
  12:41

  Daha önce hem aradım hem de bu mail adresine mail attım, mail attıktan sonra bana dönüş yapıldı ancak tekrar aynı saçma açıklama yapıldı: ''sistem otomatik yapmış'' Lütfen bunu söylemek için aramayın!

 • 29 Aralık
  11:15

  Merhaba,

  Öncelikle Madame Coco markamızı tercih ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan markamız; siz değerli müşterilerimizin fikirleri ve eleştirileriyle kendini geliştirmektedir.
  Yaşamış olduğunuz sıkıntıdan dolayı özür dileriz. Konuyla ilgili yardımcı olabilmemiz adına iletişim bilgilerinizi ve sipariş numaranızı info@madamecoco.com adresine paylaşmanızı rica ederiz.

  Düşüncelerinizi bizlerle paylaştığınız için tekrardan çok teşekkür eder,iyi günler dileriz.
  Saygılarımızla,