20 Şubat 2016

Madame Coco Eksik Teslimat Problemi...

Sp0102178712 sipariş numarasıyla 01/02/2016 tarihinde alışveriş yaptım 4 kalem ürün aldım ama ürünlerin kargo süresini 7 iş günü diye belirtip 16.02.2016 da kargoladılar. Neyse ben olur böyle şeyler diyerek konuyu çok da uzatmadım. Ama bugün kargo ya gittim 4 parça üründen sadece birini yollamışlar sabahtan beri müşteri hizmetlerine ulaşmaya çalışıyorum ama telefona bağlanabilen cennete girmiş gibi oluyor sanki bir türlü bağlanamadık. Neyse acıdılar bizi hatta aldılar temsilcileri emin misiniz diye sormaz mı? Hem malı eksik yolluyorlar hem hırsızlıkla suçluyorlar hem de üste çıkıyorlar. İlgili kadın şikayet kaydı oluşturdu ama akşam kontrol edeyim dedim ürünleriniz teslim edilmiştir yazısını gördüm sitelerinde... Bakalım ürünleri ne zaman tamamlıyorlar!

Osman 223 Okunma

Cevaplar

  • Osman 24 Şubat 2016

    Sitenizde ürün hala satılıyor ama telefonla konuştum ürün stoklarımızda mevcut değil diye para iadesi kararı almışsınız? 23 gündür ürün yollamanızı bekliyorum ama tüm iyi niyetime rağmen sonuç hüsran tüketici mahkemesinde görüşürüz!

  • Madame Coco Temsilcisi23 Şubat 2016

    Merhaba öncelikle yaşanan durum adına en içten şekilde özürlerimizi iletiriz. Durum hakkında yetkili birimlerimize bilgi verilmiş olup en kısa sürede konu ile ilgili tarafınıza geri dönüş sağlanıyor olacaktır. Bilgilerinize sunarız.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön