Madame Coco Eksik Teslim Edilen Ürün!

Gamze P. |

Sp2812155781 numaralı siparişim hep taahhüt edilen süreden daha geç tarafıma kargolandı hem de 6 parça eksik ürünle birlikte tarafıma gönderildi. Mesaj attım, çevrimdışı da olsalar siteye mesaj bıraktım, e-mail attım, ama bana cevap vermediler.

Sp3012157639 numaralı bir diğer siparişim 13 gündür hazırlanıyor. Halen kargoya verilmedi. Bu kadar kötü çalışan başka bir e-ticaret firması görmedim. Nasıl tam fatura düzenleyip 6 tane ürünü eksik gönderebilirler?

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Eksik Ürün

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Gamze P.
  18 Ocak
  11:06

  Eksik ürünle ilgili olarak, herhangi bir işlem yapılmamış ve mağduriyetim halen giderilmemiş ve bu konuda tarafıma herhangi bir bilgilendirme yapılmamıştır. 3 iş günü içerisinde paramın tarafıma iade edilmemesi halinde, firmanız hakkında, cumhuriyet Başsavcılığı nezdinde suç duyurusu da dahil olmak üzere her türlü şikayet hakkımı kullanacağımı ve 6 adet ürün değeri için icrai takibe girişeceğimi, firmanıza ulaşılabilir tek yer olan, işbu site üzerinden ihtaren bildiririm.

 • 12 Ocak
  16:46

  Merhaba, teslimat koşullarımızda da belirttiğimiz üzere gönderim süremiz 5 iş günüdür. Hafta sonları ve resmi tatiller iş gününden sayılmamaktadır. Fakat yeni yıl dönemi ve kampanya yoğunluğumuz sebebi ile markamıza olan yoğun talep beklenenin çok üzerinde olduğundan gönderimlerimizde kısa süreli gecikmeler yaşanmaktadır.
  Yaşanan gecikmeden dolayı üzüntü ve özürlerimizi iletir,
  Siparişinizin 'bu hafta' adresinize teslim edilmek üzere yola çıktığında takip no.sunun tarafınızla paylaşılıyor olacağını bildiririz.

  Diğer şikayetiniz ile ilgili tarafınıza geri dönüş en kısa sürede yetkililerimiz tarafından yapılıyor olacaktır.

  Saygılarımızla