Madame Coco Delik Kupa!

Nazlı Sevda G. |

3 hafta önce aldığım büyük boy kupayı yıkayıp kaldırdım ve ilk defa dün kullandım. Bardağı aldığım an içinden su sesi gelmeye başladı. Makinede yıkanabilir yazdığı için o şekilde yıkamıştım ancak dibindeki delikten tüm bardağın içine su dolmuş. Ne zaman eline alsam içinden su damlıyor ve bir türlü de bitmek bilmedi. Bu şekilde kullanımı resmen imkansız. Bunu kim ne mantıkla düşünmüşte yapmışlar anlamak mümkün değil.

Etiketler :

Kalite - Deformasyon

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Nazlı Sevda G.
  08 Haziran
  18:25

  Mail attım bekliyorum bakalım oradan ne çıkacak.

 • 08 Haziran
  17:46  Merhaba,

  Madame Coco, Türkiye\'nin 50\'yi aşkın şehrinde toplamda 200\'ün üzerinde mağazası olan bir markadır. Marka, kurulduğu ilk günden bu yana, odak noktasında %100 müşteri memnuniyeti anlayışını taşımaktadır.

  Bu politikamızı doğru şekilde sürdürebilmemiz ve siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti sağlayabilmemiz adına, sizlerden gelen geri bildirimler titizlikle incelenmekte ve en uygun çözümler, kısa süre içerisinde gerçekleştirilmektedir.

  Yaşamış olduğunuz sıkıntı konusunda tarafınıza yardımcı olabilmemiz adına iletişim bilgilerinizi ve talebinizi info@madamecoco.com adresine paylaşmanızı rica ederiz.

  Düşüncelerinizi bizlerle paylaştığınız için tekrardan çok teşekkür eder,iyi günler dileriz.

  Saygılarımızla,