Madame Coco Çalışma Saatleri İçinde Sayım Var Deyip Müşterileri Geri Çeviriyor.

Naz S. |

Alışveriş için koşarak Madame Coco mağazanızdan sayım var oraya giremezsiniz diye geri çevrildim. Üstelik burası yeni açılmış Keçiören Mecidiye şubesinde başıma geldi. Çalışma saatleri içinde bu şekilde bir davranışla karşılaşma sebebimin bana açıklanmasını istiyorum. Daha önce Ankara from mağazanıza kapanışı 5 dk kala uğramıştım oradaki personel gayet güler yüzlü karşılayıp ilgilendiler.

Bravo profesyoneller derken Keçiören Mecidiye şubesinde karşılaştığım muamele ve bir açıklama getirilmemesi sormama rağmen personelin arkasını dönmesi kesinlikle kötüydü. Bize ve oradaki bir çok müşteriye bu şekilde davranan personele nasıl bir ihtarda bulunulacak merak ediyorum.

Etiketler :

Bayi Personel

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 30 Ocak
  17:02

  Merhaba Naz Hanım,

  Öncelikle Madame Coco markamızı tercih ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan markamız; siz değerli müşterilerimizin fikirleri ve eleştirileriyle kendini geliştirmektedir.
  Yaşamış olduğunuz sıkıntıdan dolayı özür dileriz. Konuyla ilgili yardımcı olabilmemiz adına iletişim bilgilerinizi info@madamecoco.com adresine paylaşmanızı rica ederiz.

  Düşüncelerinizi bizlerle paylaştığınız için tekrardan çok teşekkür eder,iyi günler dileriz.
  Saygılarımızla,