Madalion.com Kargoya Ürün Veremiyor!

Atilla Y. |

22.10.2010 sabah saat 8. 50’de üç adet parfüm sipariş ettiğim firmaya 22.10.2010 da sipariş takip sayfasında ürünlerin "kargo bekleniyor" ibaresi ile görünmekte olduğu ile ilgili sorduğum soruya verdikleri cevapta, ürünlerin temin edildiğini ve kargoya verileceğini bildirdiler.

Ancak 6. gün olmasına rağmen hala ürünler sipariş takip ekranında "kargo bekleniyor" şeklinde görünmeye devam ediyor. Madalion hangi kargo şirketi ile çalışıyor bilmiyorum ama 4 günde gelmeyen bir kargo şirketi ben hiç görmedim. Ya müşteri yanlış bilgilendiriliyor henüz ürünler temin edilemedi ya da teslimat aşamasında bir problem var.

Bu internet üzerinden alışveriş yaptığım bu ayki 3. başarısız deneme oldu. Türkiye’de internet üzeri alışveriş hala çok sorunlu… Gidip görüp mağazadan alma, bir kaç TL daha yüksek olsa da kanımca hala tercih edilmeli.

İnternet üzerinden alışveriş kolay gibi görünse de sürecin sağlıklı sonuçlandırılması her zaman mümkün olmuyor ve sorunlu durumda çözümü de çok uzun ve zaman alıcı oluyor. *

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

  • 31 Aralık
    14:05

    Müşterimize e-mail ile bilgi verilmiştir. Sitemizde satışa sunulan ürünlerin 5 iş günü içerisinde kargoya verileceği bilgisi e-mail olarak müşterilerimiz ile paylaşılmaktadır. Şikayete konu olan ürün 3.iş gününde kargoya teslim edilmiştir. Ürünler tedarikçi şirketlerden temin edildikten sonra siparişlerin durumları “ Kargo Bekleniyor” olarak değiştirilmektedir. Şikayete konu olan siparişin kargoya hazırlanması aşamasında ürün ile ilgili bir problem tespit edildiği için ürün gönderilmemiş ve problemin giderilmesi beklenmiştir. Bununla birlikte, ürünler yukarıda da belirttiğimiz gibi vaadimiz olan 5 iş gününden önce kargo şirketine teslim edilmiştir.    Saygılarımızla,