Macitler Mobilya Teslimat Ve Kalite Şikayeti

Mustafa Mustafa16 Aralık 2019 19:36

Macitler Mobilya’dan evlendiğimiz ev için alışveriş yapma gafletinde bulunduk. Tüm Modoko'yu belki 4-5 tur attıktan sonra karar verdik ama hata etmişiz.

Yaşadığımız sorunları sıralıyorum: 1- Teslimat süresi 5 hafta dediler, telefonla her gün sorarak 7,5 haftada zor ilk teslimatı yaptırdık. 2- Gelen ürünler bizim sipariş ettiklerimizle uyuşmadığı için aynen geri gitti. Tekrar işleme girdi. 3- Tekrar gelen mobilyaların üzerine ne koysak izi kaldı. Üzeri harita gibi oldu. Meğersem boya ve cilasının kuruma işlemi bitmeden sevk etmişler. Tekrar geri gitti. 4- Yeniden işleme girdi. Bir buçuk hafta sonra gelen mobilyada bu sefer de LED ışıklarında problem var.

Neredeyse 10 hafta geçti hala, hatasız şekilde teslim aldık diyemem ürünleri. Bu arada parayı da peşin alıyorlar. Piyasanın da üzerinde fiyat veriyorlar. Sebebini de kalite ve kurumsallık diyorlar. Sıfır sistem, sıfır kurumsallık. Bu arada bütün bu işlemler için işimizi gücümüzü bırakıp çalışma saatlerinde evde hapis kalıyoruz. Özetle, heyecanla aldığımız mobilyalar tabiri caizse hiç oldu. Ben de bir firma sahibi olarak, bu gibi durumlara anlayış gösteririm ama artık konu ciddiyetsizliğe giriyor. Çuvalla da paramız çöpe gidiyor. Yazık.

Cevaplar

Macitler Mobilya Logo Macitler Mobilya 18 Aralık 2019 10:17

Müşterimiz ile iletişime geçilmiştir.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

  • profile-icon Şeyma 3 hafta önce  

    Benzer şeyler başıma geldi ve çok pişmanım! Bu yorumları da okumuştum almadan önce sözde ama tüm firmalarda benzer aksilikler var, olur böyle şeyler arada diye düşünmüştüm. Macitler'de böyle şeyler günlük rutin. Asla bu paraya değmez.

  • profile-icon Meryem 15 Eylül 12:14  

    Bunlar yalan söylemekten başka bir şey yapmıyorlar

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler