Toplam çözüm sayısı
..
Macitler Mobilya ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Ferhat'ın şikayet sonucundan memnuniyeti

tam yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız

  • profile
  • profile
  • profile
4 Destekçi
  1 Yorum

Yeni karşılaştırma

ile

Macitler Mobilya Kalitesiz Mobilya , Kötü İşçilik!

709görüntüleme
Ferhat
Ferhat 10 Temmuz 00:40
Macitler Mobilya Kalitesiz Mobilya , Kötü İşçilik!
Macitler Mobilya Kalitesiz Mobilya , Kötü İşçilik!
Macitler Mobilya Kalitesiz Mobilya , Kötü İşçilik!
+3

Şubat ayı son ortası, macitler Ankara şubesinde, mağazada görüp beğendiğimiz TV ünitesi ve koltuk takımını beğenerek evimizin salonu için sipariş verdik. Mağazadan mimar arkadaşlar geldi. Duvar ünitesi yerleşimi için ölçü aldı. 3 ay sonra ürünler geldi, özellikle “projeye özel tasarım olan” duvar ünitesi ambalajından sökülüp toplanmaya başlayınca, mağazada örneğini gördüğümüzün aksine, malzeme ve işçilikten çalınmış gelişi güzel imal edilmiş haldeydi.

Montaj ustası parçaları bir araya getirdikçe manzara içler acısı idi! Usta topladığı 3870 mm uzunluğundaki üniteyi 3850mm'lik iki duvar arasına yerleştirmeye çalıştı! Fiziki olarak ünitenin yerine oturmayacağını tane tane anlattım, usta beni dinlemeyip ısrarlar mobilyayı ayağı ile vurarak üniteyi kaktırıp iki dar duvar arasına sıkıştırarak nihayetinde bağlantı kısımları kırıldı!

Montajı yapan arkadaş montaj bitti diyerek bırakıp gitti. Derdimi anlatmak için muhatap olduğum Ankara mağazayı aradığımda beni merkeze yönlendirdiler! (artık bu durumda Ankara mağaza hiçbir sorunla ilgilenmeyerek üç maymunu oynamaya başladı.) macitler ‘den ssh dedikleri departmanı aradım. Tanışmaktan memnun olmadığım sorumlu bayan sorunu çözeceğini söyledi. Alınan yanlış ölçü yüzünden Ankara'daki mimarını suçladı.

İstanbul dan ölçü alması için birini göndereceğiz dedi. Ama bir türlü bu ölçüyü alacak kişi gelmeyince ssh ki bayan, benden ölçü almamı istedi. Kendisine bu sorumluluğu alamayacağımı ölçü işi sizin işiniz dediğimde yine Ankara mağazadan bir arkadaş gelerek ölçü aldı. Saçma sapan montajı yapılan ünite tekrar sökülerek İstanbul’a aldılar.

Aradan 2 ay geçti revizyon yapılmayı bekleyen üniteyi 2 ay sonra teslim ettiler. Ünite geldi ama daha kusurlu halde geldi. (tükendiğim için, bu kısmı anlatamıyorum) ünitenin her yerinde cila lekeleri var! Montajı yapan usta gelip hatasını gördü! Fabrika ® ile konuştu tekrar söküp almak istediler! 5 ay geçmişti ve şu an 6. Ay oldu ve biz çok yıprandığımız için kusurlu ürünü vermedik. Bir ton para verdiğimiz ünite hataları ile karşımızda duruyor. Öte yandan, ünite haricinde, satın aldığımız köşe koltuk takımı ara sehpasındaki inanılmaz hatayı fark ettik. Sehpanın içi boyanmamış idi. Yenisi geldi yeni gelen sehpa çok daha beter idi. Resim çekip sahibine ilettim. Telefona yanıt vermediler. İlgilenmediler. Yalan dolan, kalitesizlik amatörlük adına ne ararsanız var.

Macitler Mobilya Logo
Macitler Mobilya10 Temmuz 11:17

Değerli Müşterimiz ; Öncelikle güzel günler dileriz. Zaman ayırıp görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Taleplerinizle ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Tarafımıza ilettiğiniz geri bildirimin memnuniyete dönüştürülmesi için, Talebiniz ile ilgili olarak takip süreci ve araştırma süreci başlatılmıştır. Bu süreç içerisinde sizi telefon ya da mail yolu ile bilgilendireceğiz. Satış sonrası talepleriniz ve süreçleriniz ile ilgili ; 0 555 107 40 41 numaralı telefonla veya [email protected] üzerinden size hizmet etmekten çok memnun oluruz. Sağlıklı günler diliyoruz. Macitler Mobilya

Ferhat
Ferhat11 Temmuz 09:12
Macitler Mobilya Kalitesiz Mobilya , Kötü İşçilik!

Satış sonrası hizmetler den Nagehan hanım WhatsApp mesajlarıma dahi cevap vermiyor, Mağaza cevap vermiyor, sahibi cevap vermiyor, lojistik ten olduğunu söyleyen bir arkadaş kendi şahsi gayreti ile sorunları çözeceğini dile getirdi. Ben kurumsal bir firma ile çalıştığı mı düşünüyordum. Şahsi çözüm arasaydım sıradan mobilyacılar ile çalışırdım! Hatta! Dün içi boyasız orta sehpa nın yerine yeni sehpa geldi, o kadar ilgisiz bir firma ki renk tonu tutmayan alakası sehpa göndermişler! Yine resim çekip ilettim. Hiç kimse yanıt vermedi.

Macitler Mobilya Logo
Macitler Mobilya12 Temmuz 14:45

Değerli Müşterimiz ; Öncelikle güzel günler diliyoruz. Bugün tarafınızla iletişime geçilmiştir. Macitler Mobilya

Ferhat
Ferhat12 Temmuz 20:53

Bugün tarafıma iletişime geçtiniz de ne oldu? Dostlar pazarda görsün diye burayada yazıyorsunuz! Arayan kişi henüz sehpa bize gelmedi, servis aracında diyor yani 3 gündür sizin araçta geziyor, geldiğinde revize edip ne zaman göndereceği tarihi veremedi. Sorunuz ilgili kişiye lütfen?

Ferhat
Ferhat13 Temmuz 11:28
Macitler Mobilya Kalitesiz Mobilya , Kötü İşçilik!
Macitler Mobilya Kalitesiz Mobilya , Kötü İşçilik!

Duvar ünitesi ilk geldiğinde, mağazada örneğini gördüğümüzün aksine LED aydınlatmalar dolap içine bu şekilde gelişi güzel monte edilmişti. Silikon dışarıdan gözüküyor ve opak aydınlatma kanalı açılmamış ve opak LED kanal kullanılmamıştı. Eğer biraz anlamıyor iseniz bu şekilde kabul etmiş olursunuz! İtiraz ettim. Nasıl olur böyle bir şey deyip benden daha çok şaşırıp ürünü geri almışlardı. Tamamen cila hataları ile geri geldi.

  • profile
  • profile
  • profile
4 Destekçi
  1 Yorum

1 Yorum

Mustafa
Mustafa10 Temmuz 20:00
 

Ferhat Bey merhaba, Video ve resimleriniz için çok teşekkürler Macitler mobilyadan arkadaşlar bahsetmişlerdi karar verme aşamasında sizin yorumlarınız yardımcı oldu.

 1
Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Yeni karşılaştırma

ile