Macitler Mobilya Dünya Para Verip Aldığım Mobilya

Musa Musa23 Eylül 12:12

2 veya 3 sene yüksek bir fiyata aldığımız l koltuğumuz beyaz nubuk, leke tutmaz diye bize sattıkları kumaş altan leke küsmüş koltuğu kullanılmaz hale getirmişti. Satış sonrası müşteri departmanı ile görüşmemiz de bize herhangi bir Macitler Mobilya mağazasından kumaş seçmemizi ve bize döşeme işçiliği almadan yenileyeceklerini beyan ettiklerinde mutlu olmuştuk ancak seçtiğimiz kumaşlara verilen fiyatlar neredeyse bir l koltuk fiyatı kadar oldu. Yani kısacası macitler mobilyanın televizyonlardan verdikleri o kadar reklama bakmayın bu şirket vizyonsuz ve misyonsuz bir şirkettir. Ayrıca kumaş analizi istedik onlardan müşteri kullanıcı hatası olmadığını ispat etmek için ona da yanaşmadılar ey Macitler Mobilya bu ülkenin duruş ve ahlaklı vatandaşlarına bu şekilde davrandığınız için sizi esefle kınıyor, kamuya sizi şikayet ediyorum.

Cevaplar

Macitler Mobilya Logo Macitler Mobilya 12 Ekim 14:32

Değeli Müşterimiz ; Yaşadığınız , Memnuniyetsizliği Memnuniyete dönüştürmek adına aksiyon sürecinde sizinle iletişime geçilmiştir. İletişime geçildiği sırada Dışardan kumaş değişimi yaptıracağınızı belirttiniz. Konu özelinde destek almak için ; [email protected] mail adresi veya 0 555 107 40 41 numaralı telefondan iletişim kurabilirsiniz. Macitler Mobilya

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

  • profile-icon Şeyma 04 Ekim 16:28  

    Ben bu yorumları okuyup "olur öyle arada" deyip yine de gidip Macitler'i tercih ettim. Benim gibi okuyup böyle diyenler olursa diye yazıyorum. O cafcaflı magazalarin, reklamların arkasında içi bos bir firma. Asla o paraya değmez.

    • 1Destekçi

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler