Macitler Mobilya 'dan Ürün Aldım Pişman Oldum

Melike Melike29 Temmuz 10:05

Mimarım ve kendi evime l kanepe yaptırdım. Gelip ölçü almak için 1.500 TL yatırdım (şirket politikalarıymış) peki anlıyorum dedim. Sonrasında ücretin tamamını ödemeden fabrikadan çıkaramıyoruz dediler peki dedim ki sizler de bilirsiniz bir ürün teslim edilir herhangi bir problem yoksa ödemenin geri kalanı yapılır. Sonra bana 7 8 maddeden oluşan bir mesaj bu maddelerde kesinlikle kendilerinin hiçbir şeyden sorumlu olmadıkları falan yazıyor. 

Çalışanlar kraldan çok kralcı zaten hepsinin üslubu kötü. Gerçekten çok ama çok pişmanım bir daha kapısından geçmeyi planlamıyorum. 

Cevaplar

Macitler Mobilya Logo Macitler Mobilya 2 hafta önce

Değerli Müşterimiz, Yaşadığınız Memnuniyetsizliği Memnuniyete Dönüştürmek Adına Aksiyon Alınarak Tarafınızla Bugün Görüşme Yapılmıştır. Yapmış Olduğumuz Görüşme Sırasında Çok Önemli Değer Biçtiğimiz Geri Bildirimleriniz Not Alınarak, İlgili Birim Yöneticileri İle Paylaşılıp Değerlendirme Yapılması İçin Gerekli Aksiyonlar Alınacaktır. Bizi geliştirme konusunda yapmış olduğunuz geri bildirim için size teşekkür ederiz. Sormak istediğiniz konularda ; [email protected] veya 0 555 107 40 41 numaralı telefonda bize ulaşabilirsiniz. Macitler Mobilya

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler