14 Şubat
#11585284

Mars Athletic Club-Macfit Aylardır Termostat Arızalı!

Cepa Macfit kurucu üyesiyim. 2018 Eylül ayında defalarca duşlarda su soğuk önümüz kış diye şikayet etmemize rağmen Eylül - Ekim - Kasım aylarında sabah spor yapanlar olarak soğuk ısınmayan sularda duş yapmak zorunda kaldık. Instagram'dan, mailden, eğitmenlere, müdür yardımcılarına ve müdürlere sorunu ilettiğimizde termostatın garantiden değişeceğini, parçasının çok pahalı olduğunu vs. demelerine rağmen çözüm bulamadılar. Ne Bölge Müdürüne ne de Genel Müdürlüğe ulaşabileceğimiz bir iletişim numarası mevcut bile değil.


En son suyun tazyikini arttırılarak Şubat 2019'a kadar geldik. Bugünlerde yine sıcak su sorunu yaşıyoruz ve bununla ilgili ne bir mail ne bir mesaj ile tarafımıza bilgilendirme yapmıyorlar. Siz üye olurken bizim mail ve cep telefonlarımızı sadece reklamlarınızı yapmak için mi aldınız? Üyelere böyle bir durum neden bilgi verilmez. Mail dediğimiz olay ücretsiz çok mu zor atması? Sabah spora gidiyoruz ve ekte fotoğrafını koyduğum yazı ile karşılaşıyoruz ve utanmadan 5-6 aydır arızalı termostat için anlayış bekliyorlar.


Bu hafta Ankara'da sabah hava sıcaklığı 0-2 derece arasında seyrediyor. Bu sabah 15 derece çivi gibi su ile duş yapmak zorunda kaldık. Arızalı termostat ve fotoğrafı ektedir. Artık bu salonun sahipleri her kimse bu sorunu çözmesi gerekiyor. Belli ki sıkıntıları çözemeyen bir müdür ve müdür yardımcısı ile bu iş çözülemeyecek.

Kağan Kağan 3.108 Okunma
Yorum Yap
Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler