10 Eylül 2013

Maceracumhuriyeti.com Olmayan Mal Satışı!

Maceracumhuriyeti.com'dan kredi kartımla ayakkabı sipariş ettim. Üzerinden birkaç gün geçtiği halde sipariş bilgisinde sürekli "hazırlanıyor" yazıyordu. Telefon ettim "Tükenmiş. " dediler. Telefonda mevcut görünen başka bir ürünle siparişimi değiştirdik, daha sonraki günlerde tekrar aradım "O da tükenmiş paranızı iade edeceğiz dediler.

" Şikayet 1: Paramı iade etmek için neyi bekliyorlar ? Şikayet 2: Olmayan malı niçin mevcut gösterip satıyorlar? Şikayet 3: Ben aramasaydım bunlar beni ne zaman aramayı düşünüyorlardı? Son görüşmemden sonra saatler geçti adamlarda hareket yok. Kardeşim mal yoksa satmayacaksın, iyi niyetliysen müşteriyi hemen bilgilendirip parasını iade edeceksin. İyi niyetli misin?

Hüseyin 275 Okunma

Cevaplar

  • Hüseyin13 Eylül 2013

    Söz konusu sitenin "bize ulaşın" sayfasına girip şikayetimi orada da dile getirmiştim. Bir mail aldım, paramın iade edildiğini, "olmayan malın satışı " ile de stok takibi ile ilgili bir program güncellemesi yapacaklarını yazmışlar. Ancak cevabın "şikayetvar.com" daki şikayetim sebebiyle mi yoksa kendi sayfalarındaki şikayetim sebebiyle mi verildiğini bilemiyorum. Çarpıcı bir bilgi paylaşmak isterim söz konusu ayakkabı hala satışta ve mevcut görünüyor. linkini veriyorum http://www.maceracumhuriyeti.com/Outdoor-Urunler/North-Face?start=36 bu sayfadaki 229 tl den 99 tl ye inmiş görünen su ayakkabısı.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön