Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
1

Mac Cosmetics'in Akan Göz Kalemi!

profile
10 Mart 2020
2.459

Mac İzmir Mavibahçe mağazanızdan siyah göz kalemi satın aldım. Satın alırken özellikle göz içine uyguladığımı alerji yapmayan ve en önemlisi de akmayan bir göz kalemi istediğimi belirttim. Ancak kalem gün içinde çok fazla dağılma yapıyor ve göz altlarım simsiyah oluyor. Maalesef ürünü kullanamıyorum ve çok daha uygun fiyata aldığım eski kalemime geri dönmek zorunda kaldım. Şikayetimi firmaya ilettiğimde ise mail yoluyla dönüş yapıp sadece ilgili departmana iletildiği bilgisi verildi ama daha sonra herhangi bir dönüş yapılmadı. Kesinlikle ürününün arkasında duran bir marka değil.

Henüz cevap vermedi
Ortalama Cevaplama Süresi 44 sa 53 dk
Seda
13 Mart 2020 12:20

Tenezzül edip dönüş bile yapmadılar.

Benzer Şikayetler

Mac Rimel Alerji Yaptı

profile
15 Temmuz
104

Adana Ziya Paşa Mac mağazasından aldığım rimel alerji yaptı. İade talebinde bulundum ve kabul edilmedi. Bir daha Mac mı tövbe. Bu kadar duyarsızlık olamaz. İnsan sağlığı hiçe sayıldığı yetmiyor gibi param da çöpe gitti.  Mac bitmiştir benim için.  

1

Mac Cosmetics Mac Ruj Dudaklarımı Yara Yaptı

profile
03 Mayıs
574

Geçtiğimiz ay Forum İstanbul Mac mağazasından aldığım yıllardır kullandığım ve asla alerji yapmayan rujum bir aydır dudağımı çok kötü yaptı! Onu sürdüğüm gün başladı ara verince geçti sürünce dudaklarım alerji oluyor kuruyor ve yara oluyor! İnanamıyorum bu nasıl olabilir? Bozuk tarihi geçmiş ürün mü...

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Henüz cevap vermedi
Ortalama Cevaplama Süresi 44 sa 53 dk
Benzer Şikayet Yaz