Deprem destek listelerine hızlı erişin!
Mac Cosmetics ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Sema sonuçtan çok memnun

  • profile
  • profile
  • profile
3 Destekçi

Mac Cosmetics Yanıltıcı Kampanya

764
Sema
Sema 28 Temmuz 2022 13:47
Çözüldü
Sema'nın Teşekkür Mesajı
“Üzerinden uzun bir zaman geçmesine rağmen Hakkımız olan hediye ürünü yollamanız yine de bir telafi içinde olduğunuzu gösterir güzel bir davranış. Keşke telafi ye gerek olmasaydı uğraşmasaydım Ve ürünün içinde bir not olabilirdi veya sizler benimle iletişime geçip konuşabilirdiniz sadece ürünü yollamışsınız. Müşteri ile konuşmama prensibinizi anlamasam da teşekkür ediyorum yine de”
Mac Cosmetics Yanıltıcı Kampanya
Mac Cosmetics Yanıltıcı Kampanya
Mac Cosmetics Yanıltıcı Kampanya
+2

Trendyol'dan dün akşam Mac ruj aldım iki adet bir alana bir bedava kampanyası vardı ve ek olarak maskara hediyemiz vardır ibaresi vardı. Dün sorduğumda firmaya sadece siparişlerimin gönderileceği bilgisini aldım yani influencerlar bile maskara hediyesi var diye link veriyor sanki yanlışlık olmuş gibi bir davranış var. Hediye ürünü talep ediyorum.

Sema
Sema28 Temmuz 2022 14:07
Mac Cosmetics Yanıltıcı Kampanya

Rimel hediye diyen bir influencer daha

Sema
Sema29 Temmuz 2022 12:36

G** k**a hediye gitmiş influencerlara gitmesi çok manidar

Sema
Sema12 Ağustos 2022 17:13

Üzerinden uzun bir zaman geçmesine rağmen Hakkımız olan hediye ürünü yollamanız yine de bir telafi içinde olduğunuzu gösterir güzel bir davranış. Keşke telafi ye gerek olmasaydı uğraşmasaydım Ve ürünün içinde bir not olabilirdi veya sizler benimle iletişime geçip konuşabilirdiniz sadece ürünü yollamışsınız. Müşteri ile konuşmama prensibinizi anlamasam da teşekkür ediyorum yine de

  • profile
  • profile
  • profile
3 Destekçi

Benzer Şikayetler

profile
42
08 Ocak

Mac Cosmetics Face And Body Kaşıntı Yaptı

Mac cosmetics e ait birçok başka ürünü kullanmama rağmen son dönemde indirimden ilk kez aldığım Face and body fondöten 3 kez denedim. Üçünde de kaşıntı ve alerji yaptı. Ürünün raf ömrü tükendiğini düşünüyorum. Trendyol üzerinden satıcısı Mac cosmetics olarak aldım. Onca para veriyoruz yazık.

profile
175
20 Aralık 2022

Mac Cosmetics Trendyol Satış Sorunu

Trendyol üzerinden Mac sitesinden bir kalem almak için girişimde bulundum. Ödeme yaptım. Boş bir kutu yollandı. Fotograf çektim Trendyol ve Mac 'e şikayet bildirimi yaptım. Mac bana sürecin ilerlemesi için iade talebi oluşturmamı söyledi. Ama ben iade değil, yerine ürün istiyorum, dedim. Ürünü yolla...

profile
270
02 Aralık 2022

Mac Cosmetics Aldığım  Ruj Bozuk Çıktı!

Trendyol'dan Mac Cosmetics kendi satıcısından 8 Kasım'da aldığım rujumda sürerken çok kötü bir koku oluyor. Bozulmuş büyük ihtimalle. Midemi bulandırıyor. Sorgulattığımda üretim tarihinin üzerinden 1 yıl geçtiği gözüküyor. Ruju açtığım için iade ya da değişim yapamıyorum.  

Mac Cosmetics Aldığım  Ruj Bozuk Çıktı!
profile
157
30 Kasım 2022

Mac Cosmetics  Trendyol Ürünleri Orijinalliği Şüpheli

Trendyol'dan satıcısı ''Mac'' mağazası görünen Mac marka ruj aldım. Ürün geldiğinde üts (ürün takip sisteminden) okuttum. Ürünün sistemde kaydı çıkmadı. Müşteri hizmetlerini aradığımda ürünün orijinal olup olmadığı ve Trendyol'daki satıcının gerçekten ''Mac'' mağazası olup olmadığı ile ilgili net bi...

Mac Cosmetics  Trendyol Ürünleri Orijinalliği Şüpheli
profile
181
23 Kasım 2022

Mac Cosmetics Yanlış Ürün Gönderimi

Trendyol Mac'den sipariş yaptım ama fotoğraftaki rujla elime gelen rujun rengi aynı değil evet ismi aynı fotoğrafta bayağı açık belki rengi fotoğraftaki renge uyar diye denedim müşteri temsilcisi iadenin olmadığını söylüyor acilen dönüş ve iademi bekliyorum.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .