Deprem destek listelerine hızlı erişin!
Mac Cosmetics ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Mac Cosmetics Siparişlerim Başka Bir Kişiye Teslim Edildi

197
Nil
Nil 22 Kasım 2022 21:17
Mac Cosmetics Siparişlerim Başka Bir Kişiye Teslim Edildi
Mac Cosmetics Siparişlerim Başka Bir Kişiye Teslim Edildi
Mac Cosmetics Siparişlerim Başka Bir Kişiye Teslim Edildi

9 Kasım'da vermiş olduğum 2162205978 sipariş numarasına ait 849 TL tutarındaki Mac alışverişim, Aras Kargo ® 2760922122334 numaralı gönderi kodu ile dağıtıma çıkmasına rağmen şahsıma değil, bir başkasına ve başka bir adrese 21 Kasım saat 18:28'de teslim edilmiştir. Aras Kargo'dan herhangi bir telefon araması veya dağıtım ile alakalı herhangi bir mesaj ya da dağıtım kodu almadım. Kargo firmasını defalarca aramama rağmen, hiç kimseye erişemedim. Herhangi bir güvenlik kodu almadım. Siparişim şahsıma değil z*** adlı bir şahsa teslim edilmiştir.

Ne kargomu zimmetine alan kuryeyi ne de teslim ettikleri şahıs hakkında Aras Kargo müşteri temsilcisi bilgi vermemekte ve satıcıyla iletişime geçmemi söylemektedir. Mağdur olduğum halde her iki tarafla da defalarca telefon görüşmesi yapmama şikayet kaydı oluşturmama rağmen çözüm üretilmemiştir. Banka dekontum, Mac Cosmetic internet sayfasında üye ve adres telefon bilgilerim doğru yazmaktadır. Ama ürünlerim teslim alan başkasıdır. Mağduriyetimin giderilmesini talep ediyorum.

Mac Cosmetics Logo
Mac Cosmetics28 Kasım 2022 11:19

Benzer Şikayetler

profile
13
02 Şubat

Mac Cosmetics  Online Sistem Sıkıntısı Ve Müşteri Hizmetleri Memnuniyetsizliği

Mac online alışverişinden parça parça aynı gün ürünler aldım. Daha önce de alışveriş yaptığımdan obsessed üyeydim. Ürünleri sipariş yaparken ayrıcalıklarından faydalanmak için deneme boy kalem ya da serum indirimini ekle kısmi çıktığı ve eklediğim halde 4 kargomda da hiçbir şekilde deneme ürün gönde...

profile
306
09 Aralık 2022

Mac Cosmetics İndirimli Aldığım Ürünleri Göndermiyor

Mac Kozmetik indirimli aldığım ürünleri göndermiyor, kargodan iade olduğunu iddia ediyor ve buna ilişkin hiçbir çözüm sunmuyor. 09.12.2022 tarihli saat 15:47de gerçekleştirdiğim telefon görüşmesinde de hiçbir şey yapamadıkları kargoyu kendim takip etmem gerektiği söylendi, bu firmaya yakışmıyor.

profile
179
26 Kasım 2022

Mac Cosmetics Eksik Ürün Kargolanması

Sipariş numarası 2164115349 olan kargom eksik çıktıktan sonra hemen arayıp bilgilendirdiğim ve yardım talep ettiğim Mac Cosmetics, bana inanmadığından depo kamera kayıtlarını inceleyip bana 2 iş günü içerisinde döneceklerini ilettikten sonra kayıplara karıştılar. Ne zaman arasam en kısa sürede dönec...

profile
68
18 Kasım 2022

Mac Cosmetics İnternet Mağazasından Aldığım Siparişim Gelmedi

10 gün oldu hala internet mağazasından aldığım ürünler gelmedi kargo bilgisi bile yazmıyor müşteri hizmetleri asla telefonu açmıyor yetkili kim kiminle muhatap olacağım hiçbir şekilde bir bilgi yok kim çözecek benim problemimi param çöp mü oldu yani!

profile
57
17 Kasım 2022

Mac Cosmetics Ürünüm Gelmiyor

Mac Cosmetic'ten kasım indiriminde ürün satın aldım, sistemde siparişim görünmüyor, müşteri hizmetlerine ulaşamıyorum, ödemem alındı ve kargoya 8 gündür verilmedi. Kendilerine ulaşamıyorum asla telefonları açmıyorlar online bağlantı kuramıyorum kesinlikle.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .