Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
1

Mac Cosmetics Makyaj Malzemesi Sonucu Gözümde Alerjik Reaksiyon Oluştu

profile
30 Eylül 2021
1.363

Merhaba 28.08.2021 tarihinde Mall Of İstanbul ® şubesinden in extreme dimension maskara aldım. O günden beri sıklıkla kullanmıyordum. Son 1 haftadır düzenli kullanmaya başladım ve gözümde ciddi anlamda alerjik reaksiyona sebep oldu. Konu hakkında nereyle görüşeceğimi tam bilemiyorum ama bununla alakalı yardımcı olunmasını rica ederim. Bu kadar para verip üstüne cefasını çekmek pek hoş değil.

Henüz cevap vermedi
Ortalama Cevaplama Süresi 44 sa 53 dk

Benzer Şikayetler

Mac Rimel Alerji Yaptı

profile
15 Temmuz
104

Adana Ziya Paşa Mac mağazasından aldığım rimel alerji yaptı. İade talebinde bulundum ve kabul edilmedi. Bir daha Mac mı tövbe. Bu kadar duyarsızlık olamaz. İnsan sağlığı hiçe sayıldığı yetmiyor gibi param da çöpe gitti.  Mac bitmiştir benim için.  

1

Mac Cosmetics Mac Ruj Dudaklarımı Yara Yaptı

profile
03 Mayıs
574

Geçtiğimiz ay Forum İstanbul Mac mağazasından aldığım yıllardır kullandığım ve asla alerji yapmayan rujum bir aydır dudağımı çok kötü yaptı! Onu sürdüğüm gün başladı ara verince geçti sürünce dudaklarım alerji oluyor kuruyor ve yara oluyor! İnanamıyorum bu nasıl olabilir? Bozuk tarihi geçmiş ürün mü...

Mac Cosmetics Face And Body Kaşıntı Yaptı

profile
08 Ocak
42

Mac cosmetics e ait birçok başka ürünü kullanmama rağmen son dönemde indirimden ilk kez aldığım Face and body fondöten 3 kez denedim. Üçünde de kaşıntı ve alerji yaptı. Ürünün raf ömrü tükendiğini düşünüyorum. Trendyol üzerinden satıcısı Mac cosmetics olarak aldım. Onca para veriyoruz yazık.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Henüz cevap vermedi
Ortalama Cevaplama Süresi 44 sa 53 dk
Benzer Şikayet Yaz