Deprem destek listelerine hızlı erişin!
Mac Cosmetics ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Esengül sonuçtan hiç memnun değil

Mac Cosmetics Hediye Ürünümü Göndermedi!

433
Esengül
Esengül 19 Ağustos 2022 23:25
Mac Cosmetics Hediye Ürünümü Göndermedi!

Dünya ruj gününe özel kampanyanın ilk saatlerinde ilk alışverişlere özel Mac Stack maskara hediyeydi. 21.30 - 21.40 ve 21.53 saatlerinde 3 sipariş oluşturdum. Ancak hediye olduğu söylenen Deluxe boy Mac Stack maskara hiçbir siparişimde gönderilmedi. Trendyol ®'a durumu ilettim ancak onlar böyle bir kampanyanın ben sipariş verdiğimde olmadığını söylediler. Halbuki benim kampanyayı haber verdiğim benden sonra sipariş oluşturan arkadaşlarıma Mac Stack maskara gönderildi. Ayrıca elimdeki görseli yüklüyorum, 22.08'de hala kampanyanın devam ettiği görülmekte. Neredeyse kampanyanın ilk dakikalarında sipariş vermeme rağmen hediye ürünümü göndermediniz, kurumsal bir kozmetik firmasına asla yakıştırmıyorum. Hediye ürünümün her siparişim için gönderilmesini talep ediyorum.

Benzer Şikayetler

profile
42
08 Ocak

Mac Cosmetics Face And Body Kaşıntı Yaptı

Mac cosmetics e ait birçok başka ürünü kullanmama rağmen son dönemde indirimden ilk kez aldığım Face and body fondöten 3 kez denedim. Üçünde de kaşıntı ve alerji yaptı. Ürünün raf ömrü tükendiğini düşünüyorum. Trendyol üzerinden satıcısı Mac cosmetics olarak aldım. Onca para veriyoruz yazık.

profile
175
20 Aralık 2022

Mac Cosmetics Trendyol Satış Sorunu

Trendyol üzerinden Mac sitesinden bir kalem almak için girişimde bulundum. Ödeme yaptım. Boş bir kutu yollandı. Fotograf çektim Trendyol ve Mac 'e şikayet bildirimi yaptım. Mac bana sürecin ilerlemesi için iade talebi oluşturmamı söyledi. Ama ben iade değil, yerine ürün istiyorum, dedim. Ürünü yolla...

profile
270
02 Aralık 2022

Mac Cosmetics Aldığım  Ruj Bozuk Çıktı!

Trendyol'dan Mac Cosmetics kendi satıcısından 8 Kasım'da aldığım rujumda sürerken çok kötü bir koku oluyor. Bozulmuş büyük ihtimalle. Midemi bulandırıyor. Sorgulattığımda üretim tarihinin üzerinden 1 yıl geçtiği gözüküyor. Ruju açtığım için iade ya da değişim yapamıyorum.  

Mac Cosmetics Aldığım  Ruj Bozuk Çıktı!
profile
157
30 Kasım 2022

Mac Cosmetics  Trendyol Ürünleri Orijinalliği Şüpheli

Trendyol'dan satıcısı ''Mac'' mağazası görünen Mac marka ruj aldım. Ürün geldiğinde üts (ürün takip sisteminden) okuttum. Ürünün sistemde kaydı çıkmadı. Müşteri hizmetlerini aradığımda ürünün orijinal olup olmadığı ve Trendyol'daki satıcının gerçekten ''Mac'' mağazası olup olmadığı ile ilgili net bi...

Mac Cosmetics  Trendyol Ürünleri Orijinalliği Şüpheli
profile
181
23 Kasım 2022

Mac Cosmetics Yanlış Ürün Gönderimi

Trendyol Mac'den sipariş yaptım ama fotoğraftaki rujla elime gelen rujun rengi aynı değil evet ismi aynı fotoğrafta bayağı açık belki rengi fotoğraftaki renge uyar diye denedim müşteri temsilcisi iadenin olmadığını söylüyor acilen dönüş ve iademi bekliyorum.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .