Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
1

Mac Cosmetics Far Paleti Alerji Yaptı

profile
15 Mayıs 2021
2.021

Mac far paleti alerji yaptı. Mac art library nude model 12 li palet gözümde kaşıntı şişlik yaptı ve kalıcılığı kötü bir ürün. Pazardan alınan çakma ürün bu kadar sorun yaşatmaz. Rujlarından bahsetmiyorum bile kalıcılık sıfır ürünler. Mac pişmanlıktır.

Henüz cevap vermedi
Ortalama Cevaplama Süresi 44 sa 53 dk

Benzer Şikayetler

Mac Rimel Alerji Yaptı

profile
15 Temmuz
104

Adana Ziya Paşa Mac mağazasından aldığım rimel alerji yaptı. İade talebinde bulundum ve kabul edilmedi. Bir daha Mac mı tövbe. Bu kadar duyarsızlık olamaz. İnsan sağlığı hiçe sayıldığı yetmiyor gibi param da çöpe gitti.  Mac bitmiştir benim için.  

1

Mac Cosmetics Mac Ruj Dudaklarımı Yara Yaptı

profile
03 Mayıs
574

Geçtiğimiz ay Forum İstanbul Mac mağazasından aldığım yıllardır kullandığım ve asla alerji yapmayan rujum bir aydır dudağımı çok kötü yaptı! Onu sürdüğüm gün başladı ara verince geçti sürünce dudaklarım alerji oluyor kuruyor ve yara oluyor! İnanamıyorum bu nasıl olabilir? Bozuk tarihi geçmiş ürün mü...

Mac Cosmetics Face And Body Kaşıntı Yaptı

profile
08 Ocak
42

Mac cosmetics e ait birçok başka ürünü kullanmama rağmen son dönemde indirimden ilk kez aldığım Face and body fondöten 3 kez denedim. Üçünde de kaşıntı ve alerji yaptı. Ürünün raf ömrü tükendiğini düşünüyorum. Trendyol üzerinden satıcısı Mac cosmetics olarak aldım. Onca para veriyoruz yazık.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Henüz cevap vermedi
Ortalama Cevaplama Süresi 44 sa 53 dk
Benzer Şikayet Yaz