Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Mac Cosmetics Alerjik Reaksiyona Yapılan Şikayet Reddi

profile
17 Kasım 2020
1.237

Yaklaşık 5 senedir Maç ürünlerini kullanıyorum Eylül ayının 2. Haftası Ankamall mağazasından 2 adet İn Extreme Dimension Black lash maskara aldım. Ürünü kullanır kullanmaz göz kapaklarımda ciddi şişme ve su toplama oldu. Sonrasında 2 defa daha kullandım ve aynı reaksiyon oluştu. Bu durumu birkaç gün önce müşteri hizmetleri ile konuştuğumda bana dönüş yapılacağını söylediler. Dönüş yapıldığında ürünü 2 ay önce almış olmamdan dolayı hiçbir şey yapamayacaklarını söylenip kapattılar. Bu beni çok üzdü. Ben bir fatura değilim benim gözlerim de sadece 150 TL değil. Hadi müşteri kaybetmeyi boşverin. İnsan sağlığına verdiğiniz değer bu mu? Faturanız yok iki ay önce almışsınız. E gözüm? Gözlerim? Bunun telafisini kim yapacak. Ürünü tekrar kullanıp doktora gideceğim. Raporu aldıktan sonra da yetkili yerlere başvuracağım.

Benzer Şikayetler

Mac Rimel Alerji Yaptı

profile
15 Temmuz
104

Adana Ziya Paşa Mac mağazasından aldığım rimel alerji yaptı. İade talebinde bulundum ve kabul edilmedi. Bir daha Mac mı tövbe. Bu kadar duyarsızlık olamaz. İnsan sağlığı hiçe sayıldığı yetmiyor gibi param da çöpe gitti.  Mac bitmiştir benim için.  

1

Mac Cosmetics Mac Ruj Dudaklarımı Yara Yaptı

profile
03 Mayıs
574

Geçtiğimiz ay Forum İstanbul Mac mağazasından aldığım yıllardır kullandığım ve asla alerji yapmayan rujum bir aydır dudağımı çok kötü yaptı! Onu sürdüğüm gün başladı ara verince geçti sürünce dudaklarım alerji oluyor kuruyor ve yara oluyor! İnanamıyorum bu nasıl olabilir? Bozuk tarihi geçmiş ürün mü...

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Henüz cevap vermedi
Ortalama Cevaplama Süresi 44 sa 29 dk
Benzer Şikayet Yaz