Mac Cosmetics ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Toray sonuçtan hiç memnun değil

Mac Cosmetics Akmayan Rimeli Akıyor

1.336
Toray
Toray 18 Ağustos 2021 09:45
Mac Cosmetics Akmayan Rimeli Akıyor
Mac Cosmetics Akmayan Rimeli Akıyor

Şu an İstanbul'dayım, Konya mağazanızdan aldığım ürünlerinizden 2 tanesinden memnun değilim, biri rimeliniz satıcı tezgahtar akmayan özellikte havuzda da kullanabileceğimi dile getirmişti ama maalesef akıyor ayrıca, simli göz üstü dazzleshadow liquid nin ilk günden beri içinde sanki bitmek üzereymiş gibi çaba harcayarak ürünü çıkarmaya çalışıyorum, oysaki; dışından bakıldığında dolu gibi, ben bu ürünleri alırken ilgilen bayan Mac'in geri alma veya değiştirme gibi işlemleri olmadığını belirti ama şu an ne rumeli kullanabiliyorum ne diğerini, mağduriyetimi ve memnuniyetimi kim telafi edecek bununla ilgili geri dönüşü bekliyorum.

Benzer Şikayetler

profile
730
26 Temmuz 2022

Mac Cosmetics Kusurlu Ürün

Armada Mac cosmetics bir süre önce aldığım rimeli kullanmak için kutusundan açtığımda resmen yırtılmış şekilde çıktı. Müşteri hizmetlerine durumu ifade ettim. Uzun süre geçtiği için fişi elimde değildi ancak aldığım mağaza belli, alınan ürünlerin sistemlerinde bulunabileceğini tahmin ediyorum. Buna ...

Mac Cosmetics Kusurlu Ürün
Mac Cosmetics Kusurlu Ürün
profile
1.208
07 Haziran 2022

Mac Rimel Kirpik Döküyor

2 hafta evvel Kanyon Mac mağazasından rimel aldım, makyaj temizleme solüsyonu (her zaman diğer markalarla konforlu şekilde kullandığım) ile temizler en az 5-6 adet kirpiğimin düştüğünü görüyor. Kullanmaya korkuyorum artık. Ürünü iade etmek istiyorum.

profile
34
17 Kasım 2022

Mac Cosmetics Sipariş Durumum Gözükmüyor

Siparişimin durumu dahil gözükmüyor ne aşamada olduğunu bile bilmiyorum ve yaklaşık 10 gün önce highlighter ve rimel sipariş etmiştim, gelmesi gerekirken durumu bile sitede yazmıyor. Müşteri hizmetleri telefona cevap vermiyor, canlı sohbet de cevap vermiyor. Dünyaca ünlü bir markanın yaşattığı bu so...

Mac Cosmetics Sipariş Durumum Gözükmüyor
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

2 Yorum

Toray
Toray
 

Bugün tarafınızdan şikayetimle ilgili geri dönüş sağlanmıştır (teşekkür ederim) mağduriyetimin telafisini mail adresime yapacağınız para kupon tarafından başka bir alışverişimi sağlaya bileceğini söylediniz. Almış olduğum ürünün resmini göndereceğiniz mail üzerinden size tekrar göndermemi istediniz, ama sizden gelen herhangi bir mesaj bulunmamaktadır; bilginize ayrıca alta istediğiniz resimler mevcuttur.

Toray
Toray
 

Bu cevap yanlış firmaya yollanmıştır Mac alakası yoktur. Mac. Ten hiçbir dönüş olmamıştır.