09 Nisan 2013 #1733100

Lyoness Vaadler Yerine Getirilmiyor!

3 yıl önce Kasım ayı'nda opet'in sisteme aktif satış yaparak katılacağı, BİM'in sisteme katılacağı,
sonraki şubat ayı'nda ulusal kanallarda reklamların yayınlanmaya başlayacağı, üye sayısı 30.000'e ulaşınca ücretsiz kart dağıtımı başlayacağı ve kartların aktif hale geleceği, daha neler neler vaadedilmişti ! Bunları da sonradan Lyoness gayri-resmi Ankara bürosunu açan şahıs vaad etmişti. aradan 36 ay geçti.


Lyoness sözlü olarak birçok vaatte bulunarak müşteri çekti, resmi olarak ise hiçbir sorumluluğu ve yükümlülüğü yok. çok merak ediyorum; %100 gerçekleri söyleseydiniz 10 tane üye'ye sahip olurmuydunuz! Yüzbinlerce üye'nin Alışveriş Taahhüt Avansının (kaporasının) Günlük faizi ne kadar?

Mahmut 1.157 Okunma

Cevaplar

  • Lyoness Temsilcisi27 Eylül 2013

    Değerli üyemiz, Talebinizde belirtilen Alışveriş Çeki Ön Ödemesi(Alışveriş Taahüdü) degerlendirilmesi ve geri dönüşü; üyelik başlangıcınızda kisisel internet ofisinizde ve flayer'larda açık bir sekilde beyan edilip üyelerimiz tarafından onaylanmadan üyeliğin aktif olmadığı GTŞ (Genel Ticari Şartname) çerçevesinde gerceklesecektir. Üyelerimizin Alışveriş Çeki Ön Ödemelerinin(Alışveriş Taahutleri) kullanılabilmesi,Tamamlayıcı ödeme ile veya Re-cash talebinizi bize ulastırdığınızda her zaman mümkün olup,ödeme iadesi olarak yapılabilmesi söz konusu degildir. Ayrıca sponsorunuzdan yardım alarak üyelik devri ve Hesaplama Birimi devri gerçekleştirmeniz mümkündür. Anlayışınız ve işbirliginiz için çok teşekkür ederiz

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön